Trwa ładowanie...

Gra LEGO Ninjago Movie za darmo na PC, Xbox One i PS4. Warto się pospieszyć

Już od 15 maja można odebrać bezpłatną kopię LEGO Ninjago Movie - Gra Wideo na wybraną platformę. Darmowa gra będzie dostępna przez ograniczony czas dla użytkowników PC, PS4 i Xbox One, ale raz dodana pozostanie w naszej kolekcji na stałe.

Share
Gra LEGO Ninjago Movie za darmo na PC, Xbox One i PS4. Warto się pospieszyć
Źródło: Materiały prasowe
d2ktbe9

Chyba każda gra z serii LEGO to świetna propozycja, która przyciągnie zarówno młodszych jak i starszych graczy (nie tylko miłośników duńskich klocków). LEGO Ninjago Movie - Gra Wideo nie jest najmłodszym tytułem, ale wciąż prezentuje się dobrze i zapewnia godziny zabawy.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wypróbować tego tytułu to LEGO Ninjago Movie - Gra Wideo dostępna jest od piątku (15 maja) za darmo na PC oraz konsole Xbox One i PS4. Tytuł można dodać do swojej biblioteki Steam lub na koncie Microsoft/PS Store od godziny 15:00 i pozostanie w naszej bibliotece na stałe.

Warto się jednak pospieszyć, ponieważ promocja trwa do końca tygodnia. Gra jest o tyle ciekawa, że wykorzystuje sceny z filmu LEGO Ninjago Movie i łączy je z animacją typową dla gier LEGO. Dodatkowo gra dostępna jest z polskim dubbingiem, więc może spodobać się również najmłodszym.

d2ktbe9

Z kolei starsi gracze mogą w ten weekend za darmo przetestować Fallout 76. Tytuł doczekał się wielu dużych aktualizacji, więc możecie sprawdzić, czy twórcom udało się uratować grę.

d2ktbe9

Podziel się opinią

Share
d2ktbe9
d2ktbe9
Więcej tematów