WP

GOG: promocja z okazji powrotu do szkoły

Hasło "Witaj szkoło!" raczej nie należy do ulubionych wśród uczniów, ale sklep gog.com pragnie je odczarować. Z okazji powrotu do szkoły polski cyfrowy sklep przygotował duże promocje. Co najważniejsze - nie musicie siedzieć w szkolnej ławce, żeby z nich skorzystać. Nikt tego nie sprawdzi!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gog.com - wielka wyprzedaż
Gog.com - wielka wyprzedaż (GOG)
WP

Gog.com to polski cyfrowy sklep z grami. Zasłynął z przywracania do życia klasyków z lat 90. i 00. - na platformie można było kupić kultowe tytuły, które bez problemu działały na nowych komputerach. Dziś gog.com to jednak pełnoprawny sklep, będący alternatywą dla Steama - znajdziemy w nim również nowe produkcje oraz mnóstwo niezależnych tytułów. Spora część z nich objęta jest najnowszą promocją w gog.com - z okazji powrotu do szkoły ponad 500 gier kosztuje nawet 90 proc. mniej!

Promocja na gog.com - "Witaj szkoło!"

Dungeon Keeper 2 - 5,59 zł
Desperados 2: Cooper's Revenge - 5,89 zł
Messiah - 11,79 zł
Spelunky - 8,49 zł (prawie 50 zł oszczędności!)
Vanishing of Ethan Carter - 9,59 zł
SimCity 3000 Unlimited - 9, 29 zł
Legacy of Kain: Defiance - 5,59 zł
Theme Hospital - 4,49 zł
Tomb Raider 1+2+3 - 8,89 zł

WP

Gier jest tak dużo, że nie sposób wymienić wszystkie najciekawsze oferty. Sam skupiłem się tylko na klasykach, które zgarnąć można za śmiesznie małe pieniądze. Pierwsze "Tomb Raidery" za mniej niż 10 zł? Kultowe, westernowe "Desperados 2" za nieco ponad 5 zł? Żal nie mieć tego w swojej cyfrowej kolekcji. Warto zwrócić uwagę na polskie "Vanishing of Ethan Carter" - to naprawdę udana produkcja.

Gog.com - błyskawiczne okazje

Do tego dochodzą jeszcze błyskawiczne okazje. Czyli promocje, które będą się pojawiać o każdej pełnej godzinie. Zniżka będzie miała ograniczenie czasowe, więc warto być czujnym i się spieszyć.

Gog.com - promocje do 10 września

WP

Wyprzedaż "Witaj szkoło" na gog.com potrwa do 10 września do północy.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP