Trwa ładowanie...
dkxzog4

Goat of Duty za darmo na Steam. Zdobądź humorystycznego kuzyna Unreala i Quakea

Widać kolejna firma włącza się do filozofii promowania pozostawania w domu. Goat of Duty od 34BigThings jest rozdawany na Steam za darmo do końca marca. To nie akcja czasowej możliwości rozgrywki bez pełnej wersji, a typowy giveaway.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwariowana strzelanka arenowa Goat of Duty za darmo na Steam
Zwariowana strzelanka arenowa Goat of Duty za darmo na Steam (Steam)
dkxzog4

W takim wypadku wszyscy, którzy przypiszą do swojego konta Steam pozycje Goat of Duty podczas promocji, dostaną ją na stałe. Wystarczy do 31 marca wejść na stronę z kartą produktu na portalu Steam lub ręcznie poszukać gry po włączeniu launchera Valve.

Decyzja twórców z 34BigThings i Raiser Games zapewne była podyktowana trudną sytuacją w ich krajach. Firmy znajdują się we Włoszech i Hiszpanii, więc w miejscach, gdzie problem koronawirusa jest znacznie większy niż chociażby w Polsce.

dkxzog4

Quake i Unreal z kozami w roli głównej

Goat of Duty posiada tryb dla pojedynczego gracza, ale zdecydowanie lepiej bawić się w multiplayerze. To strzelanka w starym stylu, która może przywodzić na myśl arenowe tytuły takie jak Quake III czy Unreal Tournament. Uczestnicy zabawy mogą wybierać spośród kilku trybów, ale należy pamiętać o limicie 10 graczy na mapę. A te znajdują się w zdecydowanie innych miejscach niż zaczynający się pompatycznie i naśmiewający z Call of Duty jeden z trailerów Goat Simulator.

Będziemy przemierzać statki kosmiczne, średniowieczne wioski, dziwną farmę i inne niecodzienne jak dla takich strzelanek zakątki. To staroszkolna rozgrywka, ale podana w humorystycznej formie. W końcu to jedna z odnóg kultowego Goat Simulator, w której kozy strzelają do siebie trzymając broń w przyczepionych do ich korpusów bionicznych rękach. To nie może być poważna gra.

dkxzog4

Podziel się opinią

Share

dkxzog4

dkxzog4