WP
Informacja prasowa
Wiadomości

Gamingowy zawrót głowy od Bloody podczas targów na Poznań Game Arena 2018

Święto fantów gier i esportu zbliża się wielkimi krokami. Bloody, ceniona marka niezawodnych peryferii komputerowych, ujawnia atrakcje przewidziane dla uczestników tegorocznej edycji Poznań Game Arena, która odbędzie się w dniach od 12 do 14 października. Na zwiedzających czekają pokazy sprzętu Bloody, możliwość ich przetestowania, liczne promocje, a także turnieje i konkursy z cennymi nagrodami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zniszczony Pałac Kultury w "World War 3"
Zniszczony Pałac Kultury w "World War 3" (Materiały prasowe)
WP

Na stoisku Bloody, w hali nr 5, zaprezentowany zostanie najnowszy projekt marki Bloody – portal Dobry Gracz, gdzie można zdobyć osiągnięcia za grę w ulubione tytuły, zbierać punkty i wymieniać je na profesjonalny sprzęt gamingowy. Goście zapoznają się bliżej z urządzeniami wykorzystującymi technologię optycznych przełączników Light Strike, w tym bardzo ciepło przyjętym modelem klawiatury mechanicznej B975, oraz wypróbują ją w akcji w strefie Free2Play wspieranej przez komputery marki OPTIMUS. Będzie to także doskonała okazja do nabycia swojego wymarzonego sprzętu – czujni i spostrzegawczy z pewnością zauważą promocje na upragnione akcesoria.

Podczas targów, na stoisku Bloody, polski producent gier The Farm 51 sprawdzi, czy zwiedzający są gotowi ruszyć ramię w ramię do walki na liniach frontu głośno zapowiadanego multiplayerowego shootera World War 3. Czekający na premierę tego głośnego tytułu będą mogli zagrać z deweloperami pracującymi przy tworzeniu gry i zgarnąć koszulkę z logiem WW3.

Zarówno na scenie głównej, jak i na stoisku spodziewać się można konkursów i turniejów. Uczestnicy zmierzą się m.in.: w pojedynkach 1-na-1 w CS:GO oraz w League of Legends. Na najbardziej aktywnych czekają atrakcyjne nagrody, dlatego warto brać czynny udział i mieć oczy szeroko otwarte. Dodatkowo, wszyscy goście mogą wziąć udział w konkursie na najlepsze zdjęcie ze stoiska Bloody opublikowane na Facebooku, w którym do wygrania są punkty na portalu Dobry Gracz – https://dobrygracz.pl/

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP