ycipk-2quibv

Gamescom 2019. PES 2020: Konami idzie za ciosem. Nie tylko Juventus, ale i cała Serie A

Konami pochwaliło się, że w PES 2020 zobaczymy w pełni licencjonowane rozgrywki Serie A. Fani calcio oraz występujących we Włoszech piłkarzy mogą być zadowoleni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PES 2020 z nowymi licencjami na kluby
PES 2020 z nowymi licencjami na kluby (Materiały prasowe)
ycipk-2quibv

Konami idzie za ciosem. Po przejęciu Juventusu twórcy PES 2020 z okazji targów Gamescom ogłosili, że w grze zobaczymy w pełni licencjonowane włoskie rozgrywki Serie A. Widoczne będzie logo ligi, oficjalna piłka, puchar oraz tym podobne graficzne smaczki.

Niekoniecznie musi to oznaczać, że w grze zobaczymy wszystkie włoskie drużyny z pełnymi nazwami i składami - jak w przypadku Juventusu Turyn. Być może niektóre zespoły będą występować pod zmyślonym herbem. Właśnie tak jest w przypadku FIFY 20 i wspomnianego Juventusu - w piłce od EA Sports ekipa nazywa się… Piemonte Calcio.

ycipk-2quibv

Konami zaznacza, że licencja na Serię A nie oznacza przejęcia praw do zespołów występujących w lidze, co może oznaczać podobną "niespodziankę". Ciekawe, kogo EA Sports sobie zaklepało, odbierając w ten sposób drużynę konkurencji.

Zobacz też: Gameplay z Harry Potter: Wizards Unite. Oto jak wygląda gra

Oby nie dotyczyło to drużyn, w których występują Polacy. Napoli, Milan czy Sampdoria bez swoich nazw i strojów dla polskiego kibica byłoby sporym rozczarowaniem. Musimy poczekać, aż Konami pochwali się wszystkimi drużynami, do których ma prawa.

ycipk-2quibv

Czytaj też: PES 2020: demo już dostępne. Zagraliśmy - FIFA 20 ma poważnego rywala

Polub WP Gry
ycipk-2quibv
ycipk-2quibv
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2quibv