ycipk-3reomo

Gamescom 2018: Zwiastun "Battlefield V" z okazji targów

Targi Gamescom odbywające się w Niemczech to największa europejska impreza dla graczy. To tutaj prezentowane są nadchodzące nowości. Z tej okazji zobaczyliśmy nowy zwiastun "Battlefield V".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premiera "Battlefield V" jesienią
Premiera "Battlefield V" jesienią (Materiały prasowe)
ycipk-3reomo

Podczas, gdy nowe "Call of Duty" rezygnuje z tematu II wojny światowej, to nadchodzący "Battlefield V" rozgrywa się właśnie w tym okresie. Najnowszy zwiastun, wypuszczony z okazji targów Gamescom, skupia się na walkach toczonych w Holandii. Jest widowiskowo i filmowo, co zawdzięczamy nie tylko emocjonującym scenom, z upadającymi budynkami na czele, ale też grającemu w tle coverowi "House of the Rising Sun".

"Battlefield V": kiedy premiera?

ycipk-3reomo

Premiera "Battlefield V" będzie miała miejsce 19 października na PlayStation 4, Xboksie One i PC. Największe nowości, oprócz tego, że gra rozgrywa się w czasie II wojny światowej? Nowy tryb sieciowy, w którym gracze będą ze sobą współpracować: przewozić broń stacjonarną za pomocą pojazdów, budować fortyfikacje i naprawiać zniszczone budowle, aby zapewnić sobie przewagę.

Cieszy też brak przepustki Premium. Czyli po premierze "Battlefield V" nowe mapy i tryby będą udostępniane wszystkim za darmo. Wcześniej trzeba było wykupić specjalny dostęp do nowości, co wiązało się z dodatkowymi opłatami.

Gamescom 2018

ycipk-3reomo

Targi Gamescom potrwają od 21 sierpnia do 25 sierpnia 2018.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3reomo

ycipk-3reomo
ycipk-3reomo