Qaqwqwrqw

Games with Gold: Microsoft lekko rozczaruje posiadaczy konta Xbox Live Gold

Z dużej chmury, mały deszcz. Plotki zapowiadały w Games with Gold "Firewatch" czy "Doom", tymczasem rzeczywistość jest inna. Właściciele Xbox One, jak i Xbox 360 narzekać nie mogą, ale spodziewaliśmy się czegoś innego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Games with Gold: gry na Xbox One i Xbox 360
Games with Gold: gry na Xbox One i Xbox 360 (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

Nieoficjalne informacje, o których na WP Gry pisał Grzegorz Burtan, się nie sprawdziły. Na Xbox One w ramach Games with Gold grający mieli dostać "Firewatch" oraz "Doom". Już wiemy, że zamiast tych produkcji Microsoft przygotował coś innego.

Games with Gold: gry na Xbox One w lutym

Przez cały luty każdy, kto ma konto Xbox Live Gold, na Xbox One pobierze za darmo "Bloodstained: Curse of the Moon" - grę, w której wcielamy się w łowcę demonów. Od 16 lutego Microsoft udostępni "Super Bomberman R". Pamiętacie starutką grę, w której podkładalo się bomby, żeby utorować sobie drogę na planszy i pokonać przeciwników? "Super Bomberman R" to właśnie nowa wersja klasyka, w przyjemnej dla oka oprawie i z nieco rozbudowaną rozgrywką:

Qaqwqwrqw

Przyjemne tytuły, ale nie oszukujmy się - "Doom", jedna z najlepszych gier 2016 roku, to jednak nie jest.

Zobacz też: Wzdłuż Ściany Wschodniej - wyprawa z północy na południe Polski na pokładzie Škody Kodiaq 4x4

Qaqwqwrqw

Games with Gold w lutym: oferta na Xbox 360

Właściciele Xboksów 360 do 15 lutego pobierać będą "Assassin's Creed Rogue". Z kolei od 16 lutego do końca miesiąca dostępne będzie "Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy". Dwie naprawdę uznane serie, które dzięki wstecznej kompatybilności odpalimy także na Xboksie One. Wydaje się nawet, że oferta na Xboksa 360 jest lepsza niż ta z plotek. Przewidywano, że w lutym Games with Gold pojawi się "Alice: Madness Returns" oraz "Max Payne 2: The Fall of Max Payne".

Czytaj też: PlayStation 5 i nowy Xbox. Gry na konsole nowej generacji już powstają

Qaqwqwrqw
Polub WP Gry
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw