Qaqwqwrqw
gry

Nieoficjalne: znakomite gry w ofercie Games With Gold dla Xboksa

Według plotek i przecieków, Microsoft ma zamiar rozpieścić właścicieli kont Xbox Live Gold. Abonenci w ramach programu Games With Gold mają otrzymać naprawdę dobre tytuły do pobrania. I mówimy tu zarówno o właścicielach Xbox One, jak i Xbox 360.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Games with Gold luty 2019
Games with Gold luty 2019 (iStock.com)
Qaqwqwrqw

Według nieoficjalnych informacji, między 1 a 28 lutego właściciele konsol Xbox One będą mogli ograć survivalową grę "Firewatch" całkowicie bezpłatnie. Wersja na konsolę od Microsoft otrzymała dość wysokie oceny – w serwisie Metacritic średnia plasuje się na poziomie 85 proc.

Natomiast od 16 lutego do 15 marca konsolowi gracze mają dostać w swoje ręce "Dooma". Nie tego klasycznego, tylko remake z 2016 roku. I również serwis Metacritic wskazuje, że produkcja jest bardzo udana (bo jest, wierzcie nam) – 87 proc. nie bierze się w końcu znikąd.

Z kolei właściciele Xboksa 360 otrzymają dwa klasyki. Między 1 a 15 lutym zagrają w " Alice: Madness Returns", od 16 do 28 lutego w "Max Payne 2: The Fall of Max Payne".

Qaqwqwrqw

Jeżeli plotki się potwierdzą, będzie to bardzo mocne rozdanie. Chociaż Microsoft jest największym przegranym wśród producentów konsol obecnej generacji, to przynajmniej mogą zaproponować coś na osłodę swoim użytkownikom. Jeśli ten scenariusz się rzecz jasna potwierdzi.

Polub WP Gry
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw