Trwa ładowanie...

Fortnite X Avengers: Koniec gry. Thanos zaatakował wyspę Battle Royale

W "Fortnite" po raz kolejny pojawił się tymczasowy event powiązany z premierą filmu Marvela. Tym razem zamieniamy się w jedną z postaci przypominających Avengersów i stajemy do walki z Thanosem, który poszukuje kamieni nieskończoności.

Fortnite X Avengers: Koniec gry. Thanos zaatakował wyspę Battle RoyaleŹródło: Fortnite
d226qhl
d226qhl

Gratka dla fanów komiksów i filmów Avengers właśnie trafiła do "Fortnite". W nowym trybie dwa zespoły zamieniają się w postaci z tej serii. Jedna z drużyn przejmie rolę Thanosa i poszukuje kamieni nieskończoności, a druga to Avengersi, którzy mają im w tym przeszkodzić.

W przeciwieństwie do trybu battle royale, w "Fortnite: Koniec gry", powaleni gracze odradzają się na mapie. Walka nie polega na zastrzeleniu wrogów, ale na zdobyciu wszystkich kamieni. Dodatkowo, każdy z tych przedmiotów daje dodatkowe statystyki, co pomaga nam w walce.

Statystyki poszczególnych kamieni:

  • Kamień Rzeczywistości (czerwony) - podwójne zdrowie i osłony (z 1000 na 2000)
  • Kamień Duszy (pomarańczowy) - uruchomienie syfonu (zapewnia Thanosowi specjalną osłonę)
  • Kamień Umysłu (żółty) - podwójna wysokość skoku
  • Kamień Przestrzeni (niebieski) - potrójny zasięg efektu obszarowego uderzenia w ziemię, sześciokrotne zwiększenie obrażeń
  • Kamień Czasu (zielony) - trzykrotne zwiększenie obrażeń, każde trafienie powoduje duży odrzut
  • Kamień Mocy (fioletowy) - sześciokrotne zwiększenie obrażeń od laserów
d226qhl

Kiedy Thanos i jego Chitauri zbiorą wszystkie kamienie nieskończoności, Avengersi tracą możliwość odradzania się. Tutaj potyczka zakończy się już tylko po powaleniu wszystkich członków którejś z drużyn.

W nowej aktualizacji "Fortnite" pojawiają się także limitowane skórki. I to nie byle jakie. Na początek do sklepu Epic Games trafia zestaw Czarnej Wdowy wraz z kilofem i specjalną emotką. Na początku kolejnego tygodnia do sklepów ma trafić kolejna ze skórek. Twórcy "Fortnite" nie zdradzają jednak, co to będzie.

Czy nowy film "Avengers: Koniec gry" potrzebuje reklamy w "Fortnite"?

Pierwsze recenzje filmu "Avengers: Koniec gry" wskazują na ogromny sukces. Na serwisie IGN ostatnia z ekranizacji Marvela dostała notę 9,5/10. Trochę gorzej wygląda to na portalu Metacritic - średnia ocen to 78/100. Sprawdźcie też recenzję filmu "Avengers: Koniec gry".

d226qhl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d226qhl
Więcej tematów