Fortnite - premiera nowego sezonu już jutro

W czwartek zacznie się kolejny, piąty sezon popularnej gry surivivalowej "Fortnite". Epic Games obiecuje Dziki, Dziki Zachód... a może nawet coś więcej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fortnite z nowym sezonem
Fortnite z nowym sezonem (Materiały prasowe)
WP

Tylko wczoraj w Warszawie mogliśmy obserwować lamę z Fortnite, a już jutro startuje nowy sezon gry. Piąty rozpocznie się o godzinie 9:00 naszego czasu, a zakończy 20 września.

Nie wiemy wszystkiego, ale zgodnie z materiałami oficjalnymi możemy z pewnością oczekiwać motywów Dzikiego Zachodu. Już mamy nowe przedmioty takie jak dyliżans i drewniana kotwica, ale sprytni fani zauważyli, że wśród grafik publikowanych na Twitterze przez deweloperów są dość ciekawe wskazówki.

Na przykład widoczna jest japońska maska lisa, znana też jako "kitsune". Opierając się na tej wskazówce, niektórzy użytkownicy oczekują podróży w czasie, ze względu na to, że w japońskim folklorze kitsune potrafią manipulować przestrzenią i czasem.

WP

Kolejny tweet przedstawia obrazek topora, bardziej pasującego bohaterom Skyrimu. Albo wikingom, co też może być kojarzone z podróżą w czasie, skoro mamy już 3 różne epoki i różne kraje.

WP

Karnet bojowy piątego sezonu będzie kosztował tyle, co i poprzednie - 950 V-dolców. Przypomnimy, że 1000 V-dolców kosztują 39,99 złotych, ale zawsze można, prowadząc rozgrywkę dostać wystarczającą ilość V-dolców.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP