Trwa ładowanie...
holderName

Lama w Warszawie i burger na pustyni. Przedmioty z "Fortnite" trafiły do rzeczywistości

Lama w Warszawie, o co chodzi? W kilku europejskich miastach pojawiła się słynna lama z "Fortnite'a". Kilka dni wcześniej na pustyni znaleziono burgera również pochodzącego z gry "Fortnite".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lama trafiła nawet do Warszawy
Lama trafiła nawet do Warszawy (Polygon)
holderName

Zaledwie kilka dni temu na kalifornijskiej pustyni pojawił się burger, który niedawno zniknął z gry "Fortnite". W grze pojawiły się szczeliny międzywymiarowe, które przesłały go na Ziemię. To oczywiście żart producentów gry, mający na celu reklamę. Internauci szybko połączyli fakty i skojarzyli sytuację z plotkami o nadchodzącej pustynnej mapie.

Początkowo nikt nie uwierzył w "Durrr Burgera" na pustyni. Internauci sądzili, że to fotomontaż. Jednak wideo rozwiało wszystkie wątpliwości. Amerykanie mają burgera, a tymczasem w Europie, studio Epic Games rozpoczęło kolejną reklamę.

holderName

Na ulicach europejskich miast, w tym Warszawy, pojawiły się lamy z "Fortnite". Zauważono je nie tylko w Polsce, ale także na ulicach Londynu, Kolonii, Barcelony oraz Paryża. W serwisie Reddit trwa gorąca dyskusja. Internauci spekulują, co mogą oznaczać lamy.

Warszawa:

   Polygon
(Polygon)

Kolonia:

   Polygon
(Polygon)

Barcelona:

   Polygon
(Polygon)

Londyn:

   Polygon
(Polygon)

Paryż:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów