Lama w Warszawie i burger na pustyni. Przedmioty z "Fortnite" trafiły do rzeczywistości

Lama w Warszawie, o co chodzi? W kilku europejskich miastach pojawiła się słynna lama z "Fortnite'a". Kilka dni wcześniej na pustyni znaleziono burgera również pochodzącego z gry "Fortnite".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lama trafiła nawet do Warszawy
Lama trafiła nawet do Warszawy (Polygon)
WP

Zaledwie kilka dni temu na kalifornijskiej pustyni pojawił się burger, który niedawno zniknął z gry "Fortnite". W grze pojawiły się szczeliny międzywymiarowe, które przesłały go na Ziemię. To oczywiście żart producentów gry, mający na celu reklamę. Internauci szybko połączyli fakty i skojarzyli sytuację z plotkami o nadchodzącej pustynnej mapie.

WP

Początkowo nikt nie uwierzył w "Durrr Burgera" na pustyni. Internauci sądzili, że to fotomontaż. Jednak wideo rozwiało wszystkie wątpliwości. Amerykanie mają burgera, a tymczasem w Europie, studio Epic Games rozpoczęło kolejną reklamę.

Na ulicach europejskich miast, w tym Warszawy, pojawiły się lamy z "Fortnite". Zauważono je nie tylko w Polsce, ale także na ulicach Londynu, Kolonii, Barcelony oraz Paryża. W serwisie Reddit trwa gorąca dyskusja. Internauci spekulują, co mogą oznaczać lamy.

Warszawa:

WP
Polygon
Podziel się

Kolonia:

WP
Polygon
Podziel się

Barcelona:

WP
Polygon
Podziel się

Londyn:

WP
Polygon
Podziel się

Paryż:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP