Trwa ładowanie...
d1an5h1

Fortnite. Adidas rozpoczyna współpracę z popularnym streamerem Ninją

Najpopularniejszy streamer Fortnite ogłosił, że rozpoczął współpracę z marką Adidas. Do tej pory ubrania niemieckiej firmy reklamowali głównie piłkarze i koszykarze. Nadszedł czas na Ninję. To pierwszy taki kontrakt w historii odzieżowego giganta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Streamer Fortnite rozpoczął współpracę z Adidasem
Streamer Fortnite rozpoczął współpracę z Adidasem (Materiał prasowy)
d1an5h1

Tyler "Ninja” Blevins jest jednym z najpopularniejszych streamerów obecnych czasów na świecie. 28-latek ogłosił w nocy, z 27 na 28 sierpnia rozpoczęcie współpracy z marką odzieżową Adidas. Szczegóły kolaboracji nie są jeszcze znane, jednak możemy być pewni, że już niedługo poznamy pierwsze efekty współpracy niemieckiego giganta z Amerykaninem

Na początku sierpnia, streamer opuścił Twitch i związał się umową z Microsoft, na mocy której kolejne lata spędzi na platformie Mixer. Nowy kontrakt osobowości internetowej mógł opiewać nawet na 50 milionów dolarów.

d1an5h1

Streamer Fortnite i marka odzieżowa. Historyczny moment

Kontrakt Adidasa z Ninją z pewnością należy do niecodziennych umów. Kampanie reklamowe niemieckiej marki odzieżowej opierały się jak dotąd w większości na znanych sportowcach. Tyler „Ninja” Blevins stał się pierwszym w histori solowym graczem i streamerem, który podpisał umowę z niemieckim gigantem.

Do tej pory nie ukazały się jeszcze żadne produkty w ramach tej ciekawej kolaboracji. Na jej efekty z pewnością nie będziemy musieli jednak długo czekać. Streamer zachęca fanów do "użycia wyobraźni", a Adidas zachęca do czujności, bowiem owoce współpracy mogą pojawić się zarówno w prawdziwym, jak i wirtualnym świecie.

d1an5h1

Czytaj także: Porno na starym kanale gwiazdy Fortnite. Ninja i Twitch przepraszają

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1an5h1

d1an5h1
d1an5h1