WP

"For Honor" znowu za darmo na PC. Teraz oferta jest dużo wygodniejsza

"For Honor" rozdawane było przy okazji targów E3. Teraz mamy Gamescom, a Ubisoft znowu w prezencie ma swoją rycerską produkcję. Oferta trwa dłużej, a grę można dostać na Steam, a nie na uPlay, jak poprzednio.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"For Honor" za darmo na PC
"For Honor" za darmo na PC (Materiały prasowe)
WP

"For Honor - Starter Edition", które na Steam normalnie kosztuje 59,90 zł, jeszcze dziś zostanie udostępnione na Steam za darmo. Gra będzie bezpłatna do 27. sierpnia, więc spokojnie każdy zainteresowany zdąży dodać ją do swojego konta. To prezent z okazji trwających targów Gamescom. Wcześniej podobną promocję Ubisoft przygotował podczas E3.

"For Honor" za darmo na PC. I Xbox One

Takie promocje to olbrzymia przewaga pecetów nad konsolami, ale spokojnie - jeśli gracie na Xboksie One, to również możecie dostać "For Honor" bez wydawania dodatkowych pieniędzy. Gra dostępna jest w ofercie Games with Gold od 15. sierpnia do 17. września. Pobrać może ją każdy, kto opłaca abonament Xbox Live, pozwalający na rozgrywkę sieciową na konsolach Microsoftu.

WP

"For Honor": Ubisoft reklamuje "Marching Fire"

Skąd ta hojność Ubisoftu? W ten sposób wydawca zapowiada aktualizację, która pojawi się 16 października. "Marching Fire" to największa jak dotąd popremierowa aktualizacja zawartości, zawierająca frakcję Wu Lin i nowych bohaterów, nowy tryb 4 na 4 PvP (gracz kontra gracz) czy nieograniczoną zawartość PvE (gracz kontra otoczenie). Dodatek już bezpłatny nie będzie, a przynajmniej na pewno nie od razu. W dniu premiery trzeba będzie za niego zapłacić około 130 zł.

"For Honor" to jedna z najlepszych gier, która pozwala wcielić się w rycerzy.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP