Trwa ładowanie...
d1ne47x

Football Manager 2020 z dostępem do CANAL+ SPORT w polskim wydaniu pudełkowym

Kibice piłkarscy mają kolejny powód, aby sięgnąć po nadchodzącego Football Managera 2020. W naszym kraju otrzymamy bardzo ciekawy dodatek. Będzie to znajdujący się w pudełku voucher na kanały sportowe CANAL+, gdzie można oglądać rozgrywki piłki nożnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Football Manager 2020 ze specjalnym polskim wydaniem.
Football Manager 2020 ze specjalnym polskim wydaniem. (Materiały prasowe)
d1ne47x

O Football Managerze 2020 pisaliśmy nie raz. To symulator menadżera decydującego o prawie każdym aspekcie prowadzenia klubu czy taktyce na boisku. Sami nie kopiemy piłki, ale instruujemy innych jak mają to robić i zapewniamy całe zaplecze.

Już 19 listopada grę będzie można dostrzec na półkach sklepowych. Jak podaje wydawca w komunikacie prasowym, pakiet będzie zawierać grę na PC i Mac w polskiej (kinowej z napisami) i angielskiej wersji językowej. Dodatkowo kupon (można go aktywować do końca stycznia 2020 roku) na 30 dni dostępu do kanałów takich jak CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4 na player.pl (oferta player+). Dzięki temu będzie można oglądać wszystkie rozgrywane w tym czasie mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy.

Okładna polskiej wersji gry Football Manager 2020 Materiały prasowe
Okładna polskiej wersji gry Football Manager 2020

Warto wspomnieć, że pudełko będzie w całości wykonane z materiałów z recyklingu, które dalej też mogą być poddane powtórnemu przerobieniu. Da to około 55 gramów oszczędności plastiku na każdy egzemplarz Football Manager 2020. Dostaniemy też specjalnie przygotowaną dla Polski okładkę. Jeśli chcecie zamówić przedpremierowo jedną kopię, to w wybranych sklepach przysługuje zniżka 10 proc.

d1ne47x

Podziel się opinią

Share

d1ne47x

d1ne47x