Trwa ładowanie...

Football Manager 2020 z kolejnymi usprawnieniami. Premiera już w listopadzie

Premiera zapowiedzianej na listopad (nie podano konkretnego dnia) gry Football Manager 2020 z każdym dniem bliżej. Coraz więcej informacji o działaniu gry wychodzi na jaw. Są nowe systemy i ulepszenia. Bycie managerem będzie jeszcze lepsze niż poprzednio.

Football Manager 2020 z kolejnymi usprawnieniami. Premiera już w listopadzieŹródło: YouTube @ Football Manager
d41pnvv
d41pnvv

„Każdy ma własne zdanie, pokaż ile warte jest twoje.” Taki tekst możemy przeczytać w wideo promującym nowe wydanie Football Menagera. W przeciwieństwie do serii FIFA czy PES nie sterujemy piłkarzami, a podejmujemy kluczowe decyzje dla rozwoju klubu i wpływające na przebieg spotkań piłkarskich.

Fotball Manager 2020 z kolejnymi usprawnieniami

Zapowiedziane nowości to chociażby coraz więcej skomplikowania w taktyce. Pojawi się nowy system informacji uzyskiwanych od naszego zaplecza. Pokaże jak poczynania odzwierciedlają się na tle założonego stylu taktyki i co można jeszcze poprawić, choć modyfikacje nie są obowiązkowe, w końcu możesz wymyślić coś nieszablonowego i skutecznego.

Jak podaje realsport101, system transferowy ma być mocno przebudowany. Tworzenie fal na rynku transferowym ma być o wiele trudniejsze niż do tej pory w historii gier z pod szyldu Fotball Menager. Co tyczy się wydatków, będzie można dogłębniej analizować wszystkie wpływy i wydatki. Również będzie można zwracać się z prośbą do zarządu o dodatkowe fundusze i pożyczki. Najpewniej system pożyczek będzie bardziej przejrzysty niż ostatnio.

Ciężkie decyzje o przedłużeniu lub zakończeniu kontaktu będą łatwiejsze do podjęcia. Fotball Manager 2020 rozbudowuje informacje, które można dostać od personelu zaplecza. Ludzie z naszej ekipy będą bezstronnie i szczegółowo oceniać podopiecznych z kadry. Dzięki temu szybciej pojmiemy właściwe decyzje.

d41pnvv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41pnvv
Więcej tematów