Trwa ładowanie...

Finały ESL w "Counter-Strike'a". Kinguin zwycięża, Virtus.Pro w tyle

Team Kinguin po raz kolejny wygrywa ESL Mistrzostwa Polski, jedną z najważniejszych krajowych imprez w "Counter-Strike'a". Jednocześnie złe wieści z frontu Virtus.Pro - mistrzowie po raz kolejny polegli.

Share
Finały ESL w "Counter-Strike'a". Kinguin zwycięża, Virtus.Pro w tyle
Źródło: Mindspot
d43wns7

Zacznijmy od dobrych wiadomości. Zakończył się 15 sezon Mistrzostw Polski ESL, należących do najważniejszej światowej ligi "Counter-Strike'a". Po złoto po raz kolejny sięgnęło Team Kinguin, kończąc trzecią rundę dwoma świetnymi strzałami z AWP Grzegorza "Szpero" Dziamałka. Na drugim miejscu Ago Gaming, na trzeciem ex aqueo Pride oraz Pompa Team. Szczególni warto obejrzeć powtórki meczy pierwszych dwóch drużyn, wszystkie są dostępne na kanale Twitch ESL Polska.

Mindspot
Źródło: Mindspot

Sukcesów Polacy nie odnieśli za to na scenie międzynarodowej. W weekend finały rozgrywano także w USA w ramach ESL One New York 2017. Niestety Virtus.Pro znów poniosło porażkę. Tym razem bardziej bolesną niż w ostatnich miesiącach - drużyna nie wyszła z fazy grupowej, przegrywając z amerykańskim Team Liquid oraz międzynarodowym FaZe Clan. Sami członkowie drużyny nie kryli rozgoryczenia na Facebooku.

Obie przeciwne drużyny spotkały się w finale, gdzie FaZe znokautowało Team Liquid wynikiem 3:0. Gratulujemy wszystkim zwycięszcom i trzymamy kciuki za Virtus.Pro w kolejnym turnieju.

d43wns7

Podziel się opinią

Share
d43wns7
d43wns7
Więcej tematów