Trwa ładowanie...
dnvhano

Nowa aktualizacja do "Counter-Strike'a" zmieni grę nie do poznania

W grze "Counter-Strike: Global Offensive" wystartowała operacja Hydra. Pojawiły się nowe plansze, nowe bronie, ale przede wszystkim - zaskakujące tryby rozgrywki!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa aktualizacja do "Counter-Strike'a" zmieni grę nie do poznania
(Valve)
dnvhano

W "CS:GO" regularnie pojawiają się "operacje", czyli tymczasowe wydarzenia. Twórcy chcą w ten sposób urozmaicić graczom zabawę, promują nowe mapy oraz nagradzają graczy specjalnymi skrzynkami z wirtualnym wyposażeniem. Nie inaczej jest w przypadku operacji Hydra.

Do listy głównych map dołączy aż 7 kolejnych, w tym kilka już znanych weteranom: Austria, Shipped, Lite, Thrill, Agency, Insertion oraz Black Gold. Po skończonym meczu mamy szansę otrzymać specjalną, okazjonalną skrzynkę. Znajdziemy w niej nowy model broni palnej, nowy wzór noża, rękawiczki bojowe czy naklejkę, którą ozdobimy ulubioną "pukawkę". Za możliwość zajrzenia do środka trzeba jednak zapłacić, kupując specjalny klucz.

   Valve
(Valve)

Nowością, która bardzo zmieni grę, są nowe tryby rozgrywki. Do tej pory było ich tylko kilka. Teraz pojawią się aż 3 nowe. "Wingman" to rozgrywka 2 vs 2 (standardowo grało 10 osób). W "Weapons Export" pojawia się takie ograniczenie, że raz kupionej broni nie można ponownie nabyć przez cały mecz. Najbardziej złożone będzie jednak "War Games". To klasyczna gra, ale pojawi się w kilku różnych wariacjach. Celem będzie np. zbieranie nieśmiertelników po zabitych wrogach, nabijanie wyłącznie headshotów (strzały w głowę) czy granie przy niskiej grawitacji (bez skakania).

   Valve
(Valve)

Oprócz nowych rzeczy pojawią się też poprawki tych już istniejących. Najważniejszą wydaje się obniżenie parametrów UMP45, popularnego i bardzo taniego pistoletu maszynowego.

dnvhano

Podziel się opinią

Share
dnvhano
dnvhano
Więcej tematów