Trwa ładowanie...

Nowa aktualizacja do "Counter-Strike'a" zmieni grę nie do poznania

W grze "Counter-Strike: Global Offensive" wystartowała operacja Hydra. Pojawiły się nowe plansze, nowe bronie, ale przede wszystkim - zaskakujące tryby rozgrywki!

Nowa aktualizacja do "Counter-Strike'a" zmieni grę nie do poznaniaŹródło: Valve
d37h2se
d37h2se

W "CS:GO" regularnie pojawiają się "operacje", czyli tymczasowe wydarzenia. Twórcy chcą w ten sposób urozmaicić graczom zabawę, promują nowe mapy oraz nagradzają graczy specjalnymi skrzynkami z wirtualnym wyposażeniem. Nie inaczej jest w przypadku operacji Hydra.

Do listy głównych map dołączy aż 7 kolejnych, w tym kilka już znanych weteranom: Austria, Shipped, Lite, Thrill, Agency, Insertion oraz Black Gold. Po skończonym meczu mamy szansę otrzymać specjalną, okazjonalną skrzynkę. Znajdziemy w niej nowy model broni palnej, nowy wzór noża, rękawiczki bojowe czy naklejkę, którą ozdobimy ulubioną "pukawkę". Za możliwość zajrzenia do środka trzeba jednak zapłacić, kupując specjalny klucz.

Valve
Źródło: Valve

Nowością, która bardzo zmieni grę, są nowe tryby rozgrywki. Do tej pory było ich tylko kilka. Teraz pojawią się aż 3 nowe. "Wingman" to rozgrywka 2 vs 2 (standardowo grało 10 osób). W "Weapons Export" pojawia się takie ograniczenie, że raz kupionej broni nie można ponownie nabyć przez cały mecz. Najbardziej złożone będzie jednak "War Games". To klasyczna gra, ale pojawi się w kilku różnych wariacjach. Celem będzie np. zbieranie nieśmiertelników po zabitych wrogach, nabijanie wyłącznie headshotów (strzały w głowę) czy granie przy niskiej grawitacji (bez skakania).

Valve
Źródło: Valve

Oprócz nowych rzeczy pojawią się też poprawki tych już istniejących. Najważniejszą wydaje się obniżenie parametrów UMP45, popularnego i bardzo taniego pistoletu maszynowego.

d37h2se
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37h2se
Więcej tematów