Trwa ładowanie...
d1p32yj

FIFA 20 przebiła 10 milionów graczy! EA obwieszcza sukces i rozdaje upominki

Dwa tygodnie minęło od premiery gry FIFA 20. W tak krótkim czasie fani wręcz rzucili się na produkcję. Wystarczyło tylko tyle czasu, aby przebić wynik 10 milionów graczy! EA dziękuje wszystkim entuzjastom serii i nagradza ich upominkami w grze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
FIFA 20 na E3
FIFA 20 na E3 (Materiały prasowe)
d1p32yj

Nie do końca chodzi o liczbę sprzedanych egzemplarzy. FIFA 20 jako jedna z wielu gier jest dostępna w abonamencie Origin Access EA Access. Faktyczna sprzedaż jest na pewno niższa przez dodatek do wyniku graczy z subskrypcją. Nie zmienia to jednak faktu, że przeprowadzono aż 410 milionów meczy w FIFA 20.

Chodzi o wyniki ze wszystkim platform. Gra jest dostępna na PC (Origin) i konsolach Xbox One, PS2, a nawet Nintendo Switch. Częściowo wynik nie dziwi, bo co rokuFIFA cieszy się bardzo dobrą sprzedażą, choć 10 milionów w dwa tygodnie to ogromne osiągnięcie. Tym bardziej, że recenzjeraczej nie są przesadnie przychylne.

Jak podaje venturebeat skorzystają na tym wszyscy posiadacze tytułu. EA przygotowało podarki. Trzeba tylko uruchomić tryb Volta do 17 października. Nagrody to 8000 monet volta. To specjalna waluta w grze, którą można wydać na modyfikowane swojego avatara.

d1p32yj

Podziel się opinią

Share

d1p32yj

d1p32yj