Trwa ładowanie...

FIFA 20: kolejne nowości i specjalne nagrody dla użytkowników Twitch Prime

W FIFA 20, po raz pierwszy w historii serii, pojawi się możliwość zagrania kobietą w roli menadżera. Wzmianka pojawiła się wraz z garścią dodatkowych informacji odnośnie nowości. Ponadto dla tych, którzy nie mogą doczekać się premiery EA i Twitch Prime przygotowało specjalną ofertę.

FIFA 20: kolejne nowości i specjalne nagrody dla użytkowników Twitch PrimeŹródło: Materiały prasowe
d43boci
d43boci

To nie pierwszy raz, kiedy w grze FIFA kobiety pojawiają się w roli zawodniczek. Już w FIFA 16 mieliśmy do wyboru kilka kobiecych drużyn piłkarskich, jednak do tej pory rola menadżera pozostawała w rękach męskiego awatara. W FIFA 20 się to zmieni.

Edytor awatarów FIFA 20 oferuje szeroką gamę opcji personalizacji postaci. Gracze nie tylko będą mogli wybierać między mężczyznami i kobietami. Poza tym dostępne będą także opcje zmiany koloru skóry, fryzur, ubrań czy innych akcesoriów.

FIFA 20 pojawi się na konsole Nintendo Switch, PS4 i Xbox One oraz PC 27 września 2019. Niedawno został zaprezentowany zwiastun ukazujący jedną z najbardziej oczekiwanych trybów w grze, czyli powracającą piłkę uliczną.

Zobacz też: Najpiękniejsze gole w Ekstraklasa Games

Nowe łupy FIFA Team Ultimate dla użytkowników Twitch Prime

Jeżeli, nie mogąc się doczekać na premierę najnowszej odsłony serii, wciąż gracie w FIFA 19, to teraz możecie zgarnąć dodatkowy łup, dzięki członkowstwu w usłudze Twitch Prime. Subskrybenci mogą odebrać paczkę, w której będzie gwarantowany zawodnik z OVR 87+ oraz dwa rzadkie, złote przedmioty.

d43boci
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43boci
Więcej tematów