Trwa ładowanie...

"FIFA 19": twórcy "poprawili" Petra Cecha

Petr Cech w grze "FIFA 19", tak jak na prawdziwym boisku, występuje w charakterystycznym kasku. Ale nie tylko na wirtualnej murawie, co rozbawiło bramkarza Arsenalu. Twórcy z EA Sports postanowili naprawić zabawną wpadkę.

Share
"FIFA 19": twórcy "poprawili" Petra CechaŹródło: PAP/EPA
d4buq4t

14 października 2006 roku, gdy występował jeszcze w Chelsea, doznał bardzo poważnego urazu głowy. W meczu z Reading Stephen Hunt trafił go kolanem w głowę. Czechowi groziło zakończenie kariery, a nawet poważne problemy zdrowotne. Bramkarz od tego czasu zakłada na mecze charakterystyczny kask. Nie tak dawno planował zrezygnować z ochrony, ale ten pomysł spotkał się ze sprzeciwem lekarzy.

Petr Cech to zapewne jedyny gracz, który ciągle korzysta z takiej ochrony. Uwzględniają to także twórcy serii "FIFA". W najnowszej części, bardzo udanej "FIFA 19", Petr Cech zakłada kask nawet, gdy znajduje się w gabinecie trenera, podczas negocjacji kontraktu. Zauważył to sam bramkarz, który na Twitterze zabawnie skomentował niedopatrzenie twórców. Golkiper napisał, że autorzy gry źle go odwzorowali, bo na tak poważną rozmowę na pewno ubrałby krawat.

Twórcy z EA Sports zrozumieli aluzję i poprawili swój błąd. Po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji do "FIFA 19" Petr Cech nie będzie miał już kasku na głowie w trakcie negocjacji kontraktu. I co równie ważne - założy krawat!

Eurogamer
Źródło: Eurogamer

To się nazywa dbałość o detale.

d4buq4t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4buq4t
d4buq4t
Więcej tematów