Trwa ładowanie...
dwa9hkq

Epic Games Store. Moonlighter oraz This War of Mine dostępne za darmo

Gracze z kontem na Epic Games Store mogą korzystać z nowej oferty darmowych gier. Do pobrania Moonlighter oraz This War of Mine – zupełnie za darmo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
This War of Mine
This War of Mine (Materiały prasowe)
dwa9hkq

Gry Moonlighter oraz This War of Mine są dostępne do pobrania za darmo z Epic Games Store. Pobierając obydwie można w ten sposób zaoszczędzić prawie 130 złotych. Warto się pospieszyć, bowiem oferta jest ograniczona czasowo – gry można pobrać za darmo tylko do 2 sierpnia.

Moonlighter to gra RPG, w której grający wciela się w rolę Willa. To sklepikarz, który tylko czeka na kolejne przygody i marzy o tym, by zostać bohaterem. This War of Mine to natomiast gra przeznaczona dla osób pełnoletnich. Gracz wciela się tutaj w rolę żołnierza i kieruje losami grupy cywilów. Celem jest przeżycie w ekstremalnych warunkach bez żywności i lekarstw w oblężonym mieście.

Darmowe gry w Epic Games Store Epic Games Store
Darmowe gry w Epic Games Store

Obydwie gry powinny zadziałać nawet na kilkuletnim sprzęcie. W przypadku Moonlightera minimalne wymagania obejmują procesor Core 2 Quad 2,7 GHz, 4 GB pamięci operacyjnej i kartę pokroju GeForce'a GTX 260. W This War of Mine można zagrać posiadając przynajmniej procesor o wydajności Intela Core 2 Duo 2,4 GHz, zaledwie 2 GB pamięci operacyjnej oraz kartę graficzną pokroju GeFroce'a 9600 GS.

Moonlighter i This War of Mine z zapisem stanu gry w chmurze

Dostępne za darmo gry Moonlighter oraz This War of Mine są także pierwszymi grami w Epic Games Store, które obsługują zapis stanu gry w chmurze. Dzięki temu rozgrywkę można kontynuować na kilku komputerach lub wznowić po ponownej instalacji systemu bez konieczności ręcznego przenoszenia plików. Więcej o tej nowości można przeczytać w odrębnej publikacji.

dwa9hkq

Podziel się opinią

Share

dwa9hkq

dwa9hkq
Więcej tematów