Trwa ładowanie...

Epic Games Store. Zapis stanu gry w chmurze dostępny dla pierwszych tytułów

Szef Epic Games Store potwierdził, że wkrótce coraz więcej gier z oferty będzie obsługiwało zapis stanu gry w chmurze. Pierwsze tytuły z tą możliwością już są znane.

Epic Games Store. Zapis stanu gry w chmurze dostępny dla pierwszych tytułówŹródło: Pixabay.com
d43boci
d43boci

Epic Games Store zyskuje wyczekiwaną funkcję, która pomoże graczom kontynuować grę na innym sprzęcie lub po ponownej instalacji systemu. Wprowadzane jest zapisywanie stanu gry w chmurze. Szybko zauważono, że ta opcja jest już teraz dostępna w dwóch grach, a jedną z nich jest dostępny obecnie w specjalnej ofercie Moonlighter.

Zapewnienie o pracach nad zapisywaniem stanu gry w chmurze pojawiło się na Twitterze, gdzie wypowiedział się w tej sprawie Tim Sweeney, szef Epic Games. - Zapisywanie w chmurze jest już dostępne dla dwóch nowych gier. Mamy jeszcze trochę pracy przed udostępnieniem tej funkcji w szerszym zakresie – napisał Sweeney w poście.

Jak się szybko okazało, drugim tytułem obsługującym zapisywanie stanu gry w chmurze jest This War of Mine. Zwrócił na to uwagę jeden z użytkowników reddita.

Na razie nie wiadomo, ile trzeba będzie czekać na rozszerzenie dostępności zapisywania stanu gry w chmurze. Jest to jednak bez wątpienia jedna z bardziej pożądanych przez graczy opcji, toteż prace w tym zakresie są zapewne jednym z priorytetów twórców.

d43boci
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43boci
Więcej tematów