Trwa ładowanie...
d4m8afo

Epic Games Store. Zapis stanu gry w chmurze dostępny dla pierwszych tytułów

Szef Epic Games Store potwierdził, że wkrótce coraz więcej gier z oferty będzie obsługiwało zapis stanu gry w chmurze. Pierwsze tytuły z tą możliwością już są znane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Epix Games Store wprowadza nową funkcję
Epix Games Store wprowadza nową funkcję (Pixabay.com)
d4m8afo

Epic Games Store zyskuje wyczekiwaną funkcję, która pomoże graczom kontynuować grę na innym sprzęcie lub po ponownej instalacji systemu. Wprowadzane jest zapisywanie stanu gry w chmurze. Szybko zauważono, że ta opcja jest już teraz dostępna w dwóch grach, a jedną z nich jest dostępny obecnie w specjalnej ofercie Moonlighter.

Zapewnienie o pracach nad zapisywaniem stanu gry w chmurze pojawiło się na Twitterze, gdzie wypowiedział się w tej sprawie Tim Sweeney, szef Epic Games. - Zapisywanie w chmurze jest już dostępne dla dwóch nowych gier. Mamy jeszcze trochę pracy przed udostępnieniem tej funkcji w szerszym zakresie – napisał Sweeney w poście.

d4m8afo

Jak się szybko okazało, drugim tytułem obsługującym zapisywanie stanu gry w chmurze jest This War of Mine. Zwrócił na to uwagę jeden z użytkowników reddita.

Na razie nie wiadomo, ile trzeba będzie czekać na rozszerzenie dostępności zapisywania stanu gry w chmurze. Jest to jednak bez wątpienia jedna z bardziej pożądanych przez graczy opcji, toteż prace w tym zakresie są zapewne jednym z priorytetów twórców.

d4m8afo

Podziel się opinią

Share

d4m8afo

d4m8afo
Więcej tematów