Trwa ładowanie...

Epic Games Store i darmowe gry. Do 17.00 Totally Accurate Battle Simulator

Tylko kilka dni zostało do akcji wieńczącej roczne rozdawanie gier na Epic Games Store. Nie wiemy co, będziemy mogli przypisać do konta dzisiejszego wieczora, ale od wczoraj do 17.00 (zostało około 4,5 godziny) mamy Totally Accurate Battle Simulator.

Epic Games Store i darmowe gry. Do 17.00 Totally Accurate Battle SimulatorŹródło: Landfall @ YouTube
d3bydzl
d3bydzl

Totally Accurate Battle Simulator, czyli strategia z humorem

To bardzo nietypowa niezależna strategia. Bazuje na fizyce, która zachowuje się w dość osobliwy sposób. Najpierw umieszczamy na mapie jednostki w pozycjach startowych i ustalamy ich formację, a później patrzymy jak przebiegnie bitwa. Mamy do wyboru np. łuczników, balisty, rycerzy… Nasze siły rozmieszczamy tak, aby wygrać starcie i nie przekroczyć limitu zasobów.

Zamiast komputera i przygotowanych scenariuszy możemy też pobawić się w grze dowolnej, a nawet z innymi graczami. Warta odnotowania jest także oprawa, która przywodzi na myśl filmy animowane 3D. Mimo militarnej tematyki, to po prostu zabawna produkcja.

Po 17:00 kolejna darmowa gra w Epic Games Store

Totally Accurate Battle Simulator można zdobyć do godziny 17:00 na specjalnej stronie z darmowymi grami Epic Games Store lub w aplikacji launchera Epic Games. Po godzinie 17:00 nastąpi wymiana na kolejny dostępny przez 24 godziny za darmo tytuł. Oczywiście w ciągu tego czasu trzeba przypisać grę do swojego konta, będzie z nami już na zawsze.

Przypominamy też o promocji z tańszymi grami w Epic Games Store. Na Wyprzedaży świątecznej 2019 znajdziemy sporo gier w niższych cenach. Opusty są różnorakie, znajdziemy obniżki o 10 proc czy 70 proc. W dodatku możemy skorzystać z kuponów.

d3bydzl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bydzl
Więcej tematów