Trwa ładowanie...

Epic Games Store. 5 dzień festiwalu darmowych gier - Ape Out

To już piąty dzień Wyprzedaży świątecznej 2019 Epic Games Store i swoistego festiwalu darmowej gier sponsorowanego przez tę firmę. Dziś twórcy Fortnite zaserwowali nam bezpłatnie prodkcję Ape Out. To całkiem świeża gra z lutego tego roku.

Epic Games Store. 5 dzień festiwalu darmowych gier - Ape OutŹródło: Epic Games Store
d3efxqc
d3efxqc

Jak można przeczytać na stronie Epic Games Store w oficjalnym opisie tego tytułu - "APE OUT to dynamiczna, stylizowana gra typu beat'em up o małpiej ucieczce, pełna rytmicznej przemocy i szaleńczego jazzu. Pędź bez zatrzymywania się, używaj przeciwników jako broni lub tarcz i zmiażdż wszystkich, którzy stoją Ci na proceduralnie generowanej drodze do wolności."

Na specjalne zaznaczenie zasługuje nietypowa oprawa gry kojarząca się np. z wycinankami czy przygrywająca nam przy zmaganiach jazzowa muzyka. Tradycyjnie oferta darmowej gry w Epic Games Store jest ważna tylko przez jedną dobę, więc mamy czas do godziny 17:00 w Wigilię (od wczoraj można było zdobyć Little Inferno)
. Wszystkie kolejne darmowe gry dostępne są na dedykowanej stronie Epic Games Store i w jego aplikacji.

Wtedy Epic Games Store będzie miał kolejną pozycję, którą można znów na zawsze przypisać do swojego konta przez 24 godziny. I tak do końca roku. Przypominamy też o zimowej promocji sklepu Epic Games. W końcu poza kolejnymi darmowymi produkcjami, możemy kupić sporo gier w tańszych cenach.

d3efxqc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3efxqc
Więcej tematów