ycipk-3reomo

Elon Musk na E3. Pokazał gry, w które będzie dało się zagrać w samochodach Tesla

Elon Musk pojawił się na targach E3. Nie tylko wspominał swoje początki jako twórca gier, ale też zapowiedział, że w samochodach Tesla pojawi się więcej gier.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elon Musk zapowiada kolejną nowość w Tesli
Elon Musk zapowiada kolejną nowość w Tesli (WP.PL, Fot: Świat na dłoni)
ycipk-3reomo

Elon Musk wystąpił wraz z Toddem Howardem ze studia Bethesda - twórcami takich serii jak "Fallout", "The Elder Scrolls" czy nadchodzącego "Starfield". Pojawienie się tych dwóch panów na scenie nie było przypadkowe. W trakcie rozmowy zapowiedziano, że "Fallout Shelter", mobilna gra w świecie "Fallouta", trafi do samochodów Tesla.

I nie tylko "Fallout: Shelter". Pokazano, jak w samochodach będzie dało się grać w "Cuphead" i specjalną wersję wyścigów "Beach Buggy Racing 2". W tej drugiej produkcji kontrolerem są… kierownica i pedały Tesli. Dodając gazu wirtualne autko przyspieszy, będzie też reagować na kręcenie kółkiem.

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-3reomo

Połączenie gier i samochodu wydaje się być nie najlepszym pomysłem, ale spokojnie - zabawa dostępna będzie wyłącznie wtedy, gdy auto nie będzie odpalone. Ma to być rozrywka zabijająca czas np. podczas ładowania pojazdu.

Zobacz też: Cyberpunk 2077: Oto, czego dowiedzieliśmy się z dotychczasowych relacji

W trakcie rozmowy Elon Musk przyznał, że wśród pokazywanych gier na E3 podoba mu się polski "Cyberpunk 2077".

ycipk-3reomo

Wystąpienie Elona Muska na E3 nie było tylko ruchem marketingowym. Kariera Elona Muska w branży nowych technologii zaczęła się znacznie wcześniej, niż mogłoby się wydawać. Mieszkając jeszcze w Republice Południowej Afryki, korzystając z komputera Commodore VIC-20 jako dziecko nauczył się programowania. Dzięki temu napisał w BASIC-u grę Blastar – prostą zręcznościówkę, przypominającą nieco Space Invaders.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3reomo

ycipk-3reomo
ycipk-3reomo