Trwa ładowanie...

Dying Light z elementami Left 4 Dead 2. Techland zrobi wydarzenie na Halloween?

Nadchodzi coś nietypowego do Dying Light. Techland musiał nawiązać współpracę z Valve, bo zapowiedział "poważne eksterminowanie zombie w stylu Left 4 Dead 2". To raczej nie stała zawartość, ale zbliżający się Halloween jest dobrą poszlaką.

Share
Dying Light z elementami Left 4 Dead 2. Techland zrobi wydarzenie na Halloween?
Źródło: Techland
d16rql6

Na profilach w serwisach społecznościowych Techland umieścił wpisy sugerujące włączenie do ich ostatniej gry o zombie zawartości znanej z Left 4 Dead 2. Poza jednym zdaniem i obrazkiem firma nie wyjawiła nic więcej, więc możemy tylko spekulować, co będzie się z tym wiązać.

Najbardziej wiarygodne jest połączenie nowych elementów z jakimś specjalnych wydarzeniem, które miałoby się odbyć w okresie około Halloween. W końcu mamy 24 października, więc to ostatnie dni przed tym świętem.

Dying Light X Left 4 Dead 2

Większą zagadką są konkretne cechy, które Techland przeniesie z gry Valve. Grafika pokazuje znaną z Lef 4 Dead 2 gitarę, na niej na pewno się nie skończy. Co więcej? Jest kilka możliwości. Bardzo ciekawe byłoby przeniesienie wybranych misji z Left 4 Dead 2 na grunt Dying Light.

Z misjami wiązać się może też nowa lokacja, czy nawet lokacje w liczbie mnogiej. Idąc dalej tym tropem, można pomyśleć też o bohaterach z gry Valve. Możliwości jest wiele, ale poza gitarą, która pojawiła się na obrazku, nie ma nic pewnego. Niewiadomą jest nawet data wypuszczenia nowej zawartości do Dying Light, chociaż Halloween najpewniej jest dobrym potencjalnym terminem. Wszyscy fani oczekują też wydania Dying Light 2.

d16rql6

Podziel się opinią

Share
d16rql6
d16rql6
Więcej tematów