Trwa ładowanie...

Drawful 2, Gone Home, Hob i Totally Reliable Delivery Service za darmo na Epic Games Store

Jak co tydzień, Epic Games Store serwuje nam kolejne darmowe gry, które możemy przypisać na zawsze do naszego konta. Mamy na to 7 dni. Poza tym jedna dodatkowa pozycja bez płacenia, którą dostajemy niezależnie od cotygodniowej oferty.

Drawful 2, Gone Home, Hob i Totally Reliable Delivery Service za darmo na Epic Games StoreŹródło: Epic Games Store
d4jzdq9
d4jzdq9

Totally Reliable Delivery Service jako ciekawy dodatek

Zacznijmy od bonusowego tytułu. Totally Reliable Delivery Service od We’re Five Games to zupełnie nowa premiera, więc decyzja o jej udostępnieniu bez płacenia jest ewenementem. Oczywiście tylko czasowo, do 17:00 w środę 8 kwietnia. W dodatku promocja obejmuje jedynie edycję podstawową.

Totally Reliable Delivery Service jest humorystyczną przygodą z nietypowymi metodami dostarczania przesyłek. Grafika podobna do animowanych filmów 3D, pewna konwencja nie do końca idealnej fizyki czy działanie w kooperacji.

Gone Home

Obyczajowy dramat jako gra przygodowa z perspektywy pierwszej osoby. Ma też naturę eksploracyjną. Można ją nieco porównać do Layers of Fear, Dear Esther czy Everybody’s Gone to the Rapture. Jednakże Gone Home zdecydowanie nie jest horrorem, chociaż atmosfera faktycznie nie jest tryskająca optymizmem.

Po rocznym pobycie poza domem wracamy i znajdujemy tylko pustkę, bez naszej rodziny. Ze strzępków informacji, którymi są z jednej strony notatki, ale też opowiadanie środowiskiem, czyli przedmiotami, musimy rozwiązać zagadkę, co stało się z naszą rodziną.

d4jzdq9

Hob

Chyba najwięcej darmowych produkcji rozdanych przez Epic Games Store jest przygodowymi grami z akcją czy elementami zręcznościowymi, najczęściej w fantastycznym świecie. I tak można też scharakteryzować Hob.

Nasz bohater budzi się w nieznanej sobie krainie, która ewidentnie nie radzi sobie najlepiej. Środowisko zmienia się, a po drodze znajdziemy interakcje z różnymi zagadkami, innymi istotami, zaopatrzymy się w pomagające nam przetrwać przedmioty. Co ciekawe, w grze nie ma dialogów czy zapisków.

Drawful 2

Jedna z gier powiązanych z Jackbox Games, czyli imprezowymi produkcjami dla wielu uczestników. Jej osią są zadania i zagadki polegające na rysowaniu. Najlepiej zaznajamiać się z nią w towarzystwie kilku osób, choć można też to zrobić przez Internet.

Tak jak zwykle wszystkie gry wyszukujemy w sklepie Epic Games Store na jego stronie internetowej lub w dziale Sklep zalogowanego launchera Epica i dodajemy pozycje do naszej biblioteki. Od tego momentu będą na zawsze podpięte do naszego konta. Kolejna paczka gier już za tydzień 9 kwietnia.

d4jzdq9

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments już w przyszłym tygodniu

Za tydzień Epic Games Store zaserwuje nam tylko jedną pozycję - Sherlock Holmes: Crimes and Punishments. Choć możliwe, że gier będzie więcej, ale na razie wiemy tylko o tej pozycji. W końcu już nie raz Epic zmieniał zdanie w dniu aktualizacji promocji lub dopiero po kilku dniach zapowiadał dodatkowe tytuły.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments jest opisany w Epic Games słowami - "Wykorzystaj swój imponujący detektywistyczny talent, aby rozwiązać sześć emocjonujących i różnorodnych spraw: morderstwa, zaginięcia, spektakularne kradzieże i liczne dochodzenia, które niekiedy poprowadzą Cię w krainę fantazji. Czy będziesz podążał za swoim kompasem moralnym, czy też zastosujesz literę prawa? Duża swoboda działania w grze Crimes & Punishments pozwala na prowadzenie dochodzenia w sposób, jaki uznasz za stosowny."

d4jzdq9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jzdq9
Więcej tematów