Trwa ładowanie...

Dragon Ball Z: Kakarot. Emocjonujący pojedynek Gohan vs Cell [WIDEO]

Podczas targów Gamescom 2019 firma Bandai Namco zaprezentowała demo Dragon Ball: Kakarot. Fanów czekających na premierę, która odbędzie się w 2020 roku, jak na razie musi zadowolić demo emocjonującej rozgrywki RPG.

Share
Dragon Ball Z: Kakarot. Emocjonujący pojedynek Gohan vs Cell [WIDEO]
Źródło: Youtube.com
dhz9fqb

Gamescom 2019 to największe targi gier komputerowych w Europie. Coroczna impreza przyciąga tłumy fanów, którzy wyczekują premier oraz nowinek na temat swoich ulubionych gier. Jednym z tytułów, który został zaprezentowany w Niemczech jest produkcja studia CyberConnect2 - Dragon Ball Z: Kakarot.

Dragon Ball Z: Kakarot - najnowsze informacje

Ujawnione na targach Gamescom 2019 demo Dragon Ball Z: Kakarot prezentuje nam nietuzinkowy pojedynek pomiędzy Gohanem i Cellem. Przy okazji ujawnienia nowego gameplayu produkcji, dowiedzieliśmy się, że podczas gry będziemy mogli wcielić się także w postać Trunksa. Dołącza on zatem do Gohana, Goku, Vegety i Szatana Serduszko. Nie wiadomo, czy lista zawodników, którymi będziemy mogli pokierować podczas rozgrywki została już zamknięta.

dhz9fqb

Zwiastun, który możemy oglądać powyżej, zdradza nam, w Dragon Ball Z: Kakarot nie zabraknie wątków z Cellem. Ponadto w grze możemy spodziewać się epizodu z nauką jazdy samochodem.

Poniżej możemy obejrzeć wideo z gry.

Najnowsza gra studia CyberConnect2 przenosi nas w świat kultowego Dragon Ball Z. Tytuł trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Premiera przewidziana jest na 2020 rok.

dhz9fqb

Podziel się opinią

Share
dhz9fqb
dhz9fqb
Więcej tematów