ycipk-3cw77c

DiRT Rally na Steam za darmo jeszcze dziś o poranku. Ponowna promocja

Świetny symulator rajdowy DiRT Rally od Codemasters znów za darmo na Steam. Ale trzeba się spieszyć, tylko do godziny 10:00 gra będzie możliwa do bezpłatnego powiązania ze swoim kontem Steam, ale zostanie u nas już na zawsze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dirt Rally na Steam, realistyczny symulator rajdowy od studia Codemasters wydany w 2015 roku
Dirt Rally na Steam, realistyczny symulator rajdowy od studia Codemasters wydany w 2015 roku (Materiały prasowe, Fot: Codemasters)
ycipk-3cw77c

Co ciekawe, to druga promocja tego typu w ostatnim czasie. Już 30 lipca informowaliśmy, że Humble Bundle czasowo udostępnił DiRT Rally bez konieczności jakiejkolwiek opłaty (trzeba było tylko zapisać się do newslettera Humble Bundle i dostawało się klucz Steam). Oferta dawno się skończyła, ale nic straconego.

Teraz podobna akcja jeszcze przez chwilę obowiązuje na samym Steamie. Wystarczy wejść w link lub odnaleźć grę w komponencie sklepu na swoim włączonym i zalogowanym Steamie. Wtedy dodajemy ją do konta i mamy już na stałe. Trzeba się spieszyć, bo promocja kończy się o 10:00 16.09.2019, czyli już dziś w godzinach porannych.

ycipk-3cw77c

DiRT Rally to nie tylko rajdy. W tytule znajdziecie też zawody na torach rallycross i rajd bez pilota na szczyt Pikes Peak w USA (całkiem znane zawody). W dodatku gra wspiera VR dla gogli Oculus Rift.
Źródło: Steam

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3cw77c

ycipk-3cw77c
ycipk-3cw77c