Trwa ładowanie...

DiRT Rally na Steam za darmo jeszcze dziś o poranku. Ponowna promocja

Świetny symulator rajdowy DiRT Rally od Codemasters znów za darmo na Steam. Ale trzeba się spieszyć, tylko do godziny 10:00 gra będzie możliwa do bezpłatnego powiązania ze swoim kontem Steam, ale zostanie u nas już na zawsze.

Share
DiRT Rally na Steam za darmo jeszcze dziś o poranku. Ponowna promocja
Źródło: Materiały prasowe, Fot: Codemasters
d35bsf7

Co ciekawe, to druga promocja tego typu w ostatnim czasie. Już 30 lipca informowaliśmy, że Humble Bundle czasowo udostępnił DiRT Rally bez konieczności jakiejkolwiek opłaty (trzeba było tylko zapisać się do newslettera Humble Bundle i dostawało się klucz Steam). Oferta dawno się skończyła, ale nic straconego.

Teraz podobna akcja jeszcze przez chwilę obowiązuje na samym Steamie. Wystarczy wejść w link lub odnaleźć grę w komponencie sklepu na swoim włączonym i zalogowanym Steamie. Wtedy dodajemy ją do konta i mamy już na stałe. Trzeba się spieszyć, bo promocja kończy się o 10:00 16.09.2019, czyli już dziś w godzinach porannych.

DiRT Rally to nie tylko rajdy. W tytule znajdziecie też zawody na torach rallycross i rajd bez pilota na szczyt Pikes Peak w USA (całkiem znane zawody). W dodatku gra wspiera VR dla gogli Oculus Rift.
Źródło: Steam

d35bsf7

Podziel się opinią

Share
d35bsf7
d35bsf7
Więcej tematów