ycipk-i6c61x

"Diablo III" na Nintendo Switch. Przecieki ujawniają pierwsze szczegóły

Wszystko wskazuje na to, że "Diablo III" pojawi się na Switchu. Plotkowano o tym wcześniej, ale Blizzard nie potwierdzał żadnej z pojawiających się w sieci informacji. Kolejny przeciek z serwisu Forbes dostarcza kolejnych plotek. "Diablo III" jeszcze w tym roku ma trafić na konsolę Nintendo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Diablo 3 ma pojawić się na Nintendo Switch
Diablo 3 ma pojawić się na Nintendo Switch (Materiały prasowe)
ycipk-i6c61x

Dokładnie tydzień temu pisaliśmy o tym, że Blizzard Entertainment przygotowuje coś związane z nową serią "Diablo". Producent poinformował o tym za pomocą filmiku, w którym zostały też wspomniane inne projekty z tego samego uniwersum. Przedstawicielka Blizzardu nie podała żadnych szczegółów, ale zapewniła, że coś wyjątkowego odbędzie się jeszcze w tym roku.

Fani sugerowali, że będzie to zapowiedź "Diablo IV". Bardziej prawdopobodne wydaje sie jednak, że firma zdecydowała wydać "trójkę" na nową konsolę. Było PC, było PlayStation 3 i 4, był Xbox 360 i One. Zostaje zatem Nintendo Switch.

ycipk-i6c61x

Otóż o konkretach premiery "Diablo III" na Switchu poinformował Forbes. Artykuł, który opublikował serwis, w dość krótkim czasie został usunięty, ale w sieci nic nie przepada. Dzięki dociekliwym internautom zostały zachowane nawet zrzuty ekranu.

Czego więc możemy oczekiwać? Do sprzedaży może trafić "Diablo III: Eternal Collection” - kompletna edycja, w której oprócz podstawowej wersji gry, można znaleźć wszystkie wydane wcześniej aktualizacje i płatny dodatek "Reaper of Souls” oraz "Rise of the Necromancer”.

Posiadacze Switcha będą mieli możliwość wypróbować tryb multiplayer, który pozwoli grać kilku osobom. Tryb sieciowy ma pozwolić zagrać we dwójkę na jednej konsoli lub w grupie na osobnych konsolach.

ycipk-i6c61x

Cena serii dla Switcha, jak oczekuje się, ma wynieść 60 dolarów, czyli około 227 złotych.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-i6c61x

ycipk-i6c61x
ycipk-i6c61x