ycipk-3reomo

Blizzard chce ogłosić coś związanego z serią "Diablo"

"Diablo" to kultowa seria, jedna z najlepszych w historii. Ale od czasu "Diablo III", czyli 2012 roku, Blizzard nie wypuścił nowej, dużej części. Wkrótce się to zmieni? Całkiem możliwe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nadchodzi nowa część serii "Diablo"?
Nadchodzi nowa część serii "Diablo"? (Materiały prasowe)
ycipk-3reomo

Na krótkim filmiku Blizzard zapowiedział, że jeszcze w tym roku może mieć coś do ujawnienia związanego z serią "Diablo". Ba, wspomniano o wielu projektach - choć na niektóre trzeba będzie czekać dłużej niż na pozostałe.

Czy to zasugerowanie zapowiedzi "Diablo IV"? Być może, ale niewykluczone, że najpierw Blizzard wypuści nieco mniejsze projekty. Np. odświeżone dwie pierwsze części, które dziś są klasyką. Od jakiegoś czasu plotkuje się też o wersji "Diablo III" na konsolę Nintendo Switch.

ycipk-3reomo

Czytaj też: Blizzard potwierdza nowy projekt z uniwersum "Diablo". Szukają twórcy "klimatycznych lochów"

Okazji do zapowiedzi Blizzard będzie mieć kilka. Już w sierpniu odbędą się targi gamescom, najważniejsza europejska impreza dla graczy. Ale twórcy takich serii jak "Diablo", "World of Warcraft" czy "Startcraft" mogą chcieć zachować niespodziankę na Blizzcon, czyli ich własne targi. Konferencja poświęcona grom studia zaplanowana jest na początek listopada, więc można podejrzewać, że to właśnie wtedy dowiemy się czegoś więcej na temat projektów związanych z serią "Diablo".

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3reomo

ycipk-3reomo
ycipk-3reomo