Trwa ładowanie...

Blizzard chce ogłosić coś związanego z serią "Diablo"

"Diablo" to kultowa seria, jedna z najlepszych w historii. Ale od czasu "Diablo III", czyli 2012 roku, Blizzard nie wypuścił nowej, dużej części. Wkrótce się to zmieni? Całkiem możliwe.

Share
Blizzard chce ogłosić coś związanego z serią "Diablo"Źródło: Materiały prasowe
d1g59bb

Na krótkim filmiku Blizzard zapowiedział, że jeszcze w tym roku może mieć coś do ujawnienia związanego z serią "Diablo". Ba, wspomniano o wielu projektach - choć na niektóre trzeba będzie czekać dłużej niż na pozostałe.

Czy to zasugerowanie zapowiedzi "Diablo IV"? Być może, ale niewykluczone, że najpierw Blizzard wypuści nieco mniejsze projekty. Np. odświeżone dwie pierwsze części, które dziś są klasyką. Od jakiegoś czasu plotkuje się też o wersji "Diablo III" na konsolę Nintendo Switch.

d1g59bb

Okazji do zapowiedzi Blizzard będzie mieć kilka. Już w sierpniu odbędą się targi gamescom, najważniejsza europejska impreza dla graczy. Ale twórcy takich serii jak "Diablo", "World of Warcraft" czy "Startcraft" mogą chcieć zachować niespodziankę na Blizzcon, czyli ich własne targi. Konferencja poświęcona grom studia zaplanowana jest na początek listopada, więc można podejrzewać, że to właśnie wtedy dowiemy się czegoś więcej na temat projektów związanych z serią "Diablo".

d1g59bb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g59bb
d1g59bb
Więcej tematów