Trwa ładowanie...
ds8afck

Czy tak będzie wyglądać PlayStation 5? Pojawiły się nowe rendery konsoli od Sony

W sieci pojawiły się nowe rendery konsoli PS5, która zadebiutuje na rynku pod koniec 2020 roku. Nie są to oficjalne zdjęcia pochodzące od Sony, jednak dają nam pogląd na to, jak może wyglądać finalna wersja urządzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe rendery PS5 już w sieci
Nowe rendery PS5 już w sieci (Resetera)
ds8afck

2019 rok powoli przechodzi do historii. Wśród tych, którzy najbardziej cieszą się z wymiany kalendarza na nowy, z pewnością znajdują się miłośnicy gier wideo. To właśnie w 2020 roku przyjdzie im zagrać na dwóch konsolach nowej generacji: Xbox Series X oraz PlayStation 5. Kilka dni temu, podczas gali The Game Awards poznaliśmy wygląd sprzętu od Microsoftu. Teraz w internecie pojawiły się obrazki nadchodzącej konsoli od Sony.

Po prezentacji Xbox Series X wiemy już, że urządzenie będzie większe od swojego poprzednika - Xboxa One. Nie brakuje głosów, że konsola nowej generacji od Microsoftu do złudzenia przypomina komputer osobisty. Mimo to twórcy zapowiadają, że sprzęt będzie niezwykle oszczędny, a zarazem bardzo wydajny, dzięki czemu dostarczy graczom wiele godzin rozgrywki na najwyższym poziomie.

Niedługo po opublikowaniu wizerunku nowego Xboxa do sieci trafiły rendery 3D PlayStation 5. Nie są to oficjalne obrazki od Sony, jednak pozwalają nam przybliżyć wyobrażenia na temat wyglądu urządzenia, którego wielka premiera ma odbyć się pod koniec przyszłego roku. W odróżnieniu od Microsoftu, Sony chce produkować swoją konsolę w poziomej obudowie, co wydaje się o wiele bardziej praktyczne.

PS5. Czy tak będzie wyglądać konsola od Sony?

Zdjęcia PlayStation 5 pojawiły się na forum ResetEra. Obrazki przedstawiają konsolę w kształcie klina. Przód PS5 jest zdecydowanie bardziej smukły niż jego tył. Na frontowej części obudowy widnieje napis Sony, włącznik oraz przycisk odpowiedzialny za wyciąganie płyt z napędu. Po bokach znajdują się duże otwory wentylacyjne, co w znacznym stopniu ułatwi odprowadzanie sporej ilości ciepła. Poniżej możecie zapoznać się z możliwym wizerunkiem PS5.

Zobacz także: Playstation szykuje powrót do przeszłości. Na PS5 zagrasz w gry dla PS, PS2, PS3 i PS4

ds8afck

Podziel się opinią

Share
ds8afck
ds8afck
Więcej tematów