Trwa ładowanie...
dkxzog4

Czekacie na Gwinta na Androidzie? Wiedźmińskie karty na zielonym robocie pod koniec marca

Sieciowy Gwint oparty na mocno zmodyfikowanej minigrze z Wiedźmina 3 ma się całkiem dobrze. Co prawda jest wycofywany z konsol, ale poza PC mocno skupiono się na wersji mobilnej. Na iOS można już grać, a Android otrzymał datę premiery.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiedźmińska karcianka Gwint. Już wiemy, kiedy wyjdzie na Androida
Wiedźmińska karcianka Gwint. Już wiemy, kiedy wyjdzie na Androida (Gwent @ YouTube)
dkxzog4

Można się już też zapisać do wstępnej rejestracji, choć nie wprost oficjalnie ze sklepu. Dostaniemy wtedy powiadomienie na start obecności aplikacji w androidowym sklepie Google Play. CD Projekt RED obwieścił oficjalnie datę premiery na Androidzie wraz z nowym trailerem dla edycji przygotowanej pod zielonego robota Google.

Już od 24 marca posiadacze najróżniejszych smartfonów i tabletów, a nie tylko tych od Apple, będą mogli zagrać z innymi wielbicielami Geralta i spółki w karcianego Wiedźmina. Zapewne wersja na Androida nie będzie się różniła w interfejsie czy obsłudze od tej przygotowanej specjalnie z myślą o mobilnych urządzeniach giganta z Cupertino.

dkxzog4

Wstępna rejestracja na Androidzie, ale jeszcze niepubliczna

Wracając do wstępnej rejestracji, to można bezpośrednio wejść w link, który udostępnił oficjalny profil gry Gwent na Twitterze. Pewnie niedługo CD Projekt RED oficjalnie włączy taką możliwość.

Czyżby szykowała się nam ofensywa Gwinta pod różnymi postaciami? Niedawno mieliśmy cichą premierę singlowej karcianki Wojna Krwi na Nintendo Switch, jeszcze w ostatnich miesiącach 2019 roku sieciowy Gwint na iOS, a wkrótce port na Androida. Przydała by się jeszcze edycja Wojny Krwi na Androida i iOS. Z pewnością ten tytuł również świetnie sprawdziłby się na smartfonach i tabletach. Może kiedyś doczekamy się takiego ruchu CD Projekt RED.

dkxzog4

Podziel się opinią

Share

dkxzog4

dkxzog4