Trwa ładowanie...
Adam Bednarek
26-01-2017 14:49

Czegoś takiego jeszcze nie było! Nintendo Switch to połączenie stacjonarnej konsoli z przenośną

Nintendo zaskoczyło. Ich najnowsza konsola Nintendo Switch to dwa w jednym - konsola stacjonarna podłączana do telewizora, którą jednak można zabrać ze sobą i grać jak na smartfonie czy tablecie.

Czegoś takiego jeszcze nie było! Nintendo Switch to połączenie stacjonarnej konsoli z przenośną Źródło: Nintendo/WP
d34azf7

Nintendo zaprezentowało swój nowy sprzęt bez wielkiej pompy - zamiast konferencji dostaliśmy zwiastun, który pokazuje możliwości Nintendo Switch. Może to być tradycyjna, stacjonarna konsola podłączona do telewizora. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by urządzenie odłączyć i grać na nim... wszędzie. Dosłownie. Przynajmniej tak sugeruje Nintendo. Szaleństwo.

Czyli można grać tak:

Nintendo Switch Nintendo/WP
Nintendo Switch Źródło: Nintendo/WP

I tak:

Nintendo Switch Nintendo/WP
Nintendo Switch Źródło: Nintendo/WP

Oraz tak:

Nintendo Switch Nintendo/WP
Nintendo Switch Źródło: Nintendo/WP

Albo tak:

Nintendo Switch Nintendo/WP
Nintendo Switch Źródło: Nintendo/WP

Wprawdzie nie wszystkie wizje Nintendo uważam za wygodne, ale i tak robi wrażenie fakt, że wszystko to możliwe jest za sprawą tylko jednego urządzenia. Nintendo Switch daje naprawdę wiele możliwości - można go podłączyć do telewizora, grać jak na przenośnej konsoli lub postawić na stoliku i sterować niewielkimi kontrolerami. Nintendo Switch daje wybór. O PlayStation 4 czy Xboksie One tego nie powiemy.

Nintendo Switch jest bez wątpienia unikatowe i właśnie dlatego od razu stałem się fanem tej konsoli. Powiew świeżości. Chwała Nintendo, że chce się czymś wyróżniać. Co ważne, Nintendo Switch przyciągać ma nie tylko pomysłem. Ze zwiastuna wynika, że zagramy w odświeżoną wersję Skyrim, do tego dojdą na pewno hity Nintendo, z Mario na czele. Swoje wsparcie zapowiedzieli też tacy giganci jak EA, Ubisoft czy Activision.

Nieznane są jeszcze dokładne parametry oraz cena. Wiadomo tylko, że* Nintendo Switch trafi na rynek w marcu przyszłego roku.* Podoba wam się nowa konsola Nintendo?

d34azf7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34azf7
Więcej tematów