Trwa ładowanie...
d1svuwr

Cyberpunk 2077 zadziała na starych i nowych konsolach. Będzie kompatybilność wsteczna

Dobre wieści dla wszystkich fanów ze zniecierpliwieniem czekających na premierę Cyberpunka 2077. CD Projekt RED potwierdził, że gra będzie współpracować zarówno z obecnymi, jak i nowymi konsolami.
Share
Cyberpunk 2077 dostanie kompatybilność wsteczną
Cyberpunk 2077 dostanie kompatybilność wstecznąŹródło: CD Projekt Red
d1svuwr

Gracze planujący zakup Cyberpunka 2077 nie muszą snuć rozważań odnośnie zasadności tej decyzji w kontekście nadchodzących konsol. Twórcy gry potwierdzili na Twitterze, że Cyberpunk 2077 zadziała zarówno na obecnej, jak i nadchodzącej generacji konsol.

W efekcie osoby, które zdecydują się na zakup Cyberpunka 2077 w wersji na PlayStation 4 lub Xboksa One, będą mogły w przyszłości za darmo zaktualizować grę, aby działała na PlayStation 5 oraz Xboksie Series X. Pozwoli to wykorzystać potencjał wydajności nowych urządzeń.

Wersje na PS4 i Xboksa One będą jednak działać na nowych konsolach już w dniu zakupu PS5 czy Xboksa Series X. Późniejsza aktualizacja pozwoli tylko zwiększyć jakość rozgrywki, dzięki wykorzystaniu nowych podzespołów.

Premiera Cyberpunka 2077 została niedawno ponownie przeniesiona. Obecnie spodziewamy się wprowadzenia gry na rynek we wrześniu bieżącego roku. Data została zmieniona z uwagi na trwające w USA protesty. Twórcy chcą zaprezentować grę w korzystniejszych okolicznościach.

d1svuwr

Podziel się opinią

Share
d1svuwr
d1svuwr
Więcej tematów