Trwa ładowanie...
d1hfm3a

Cyberpunk 2077 zadziała na starych i nowych konsolach. Będzie kompatybilność wsteczna

Dobre wieści dla wszystkich fanów ze zniecierpliwieniem czekających na premierę Cyberpunka 2077. CD Projekt RED potwierdził, że gra będzie współpracować zarówno z obecnymi, jak i nowymi konsolami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cyberpunk 2077 dostanie kompatybilność wsteczną
Cyberpunk 2077 dostanie kompatybilność wsteczną (CD Projekt Red)
d1hfm3a

Gracze planujący zakup Cyberpunka 2077 nie muszą snuć rozważań odnośnie zasadności tej decyzji w kontekście nadchodzących konsol. Twórcy gry potwierdzili na Twitterze, że Cyberpunk 2077 zadziała zarówno na obecnej, jak i nadchodzącej generacji konsol.

W efekcie osoby, które zdecydują się na zakup Cyberpunka 2077 w wersji na PlayStation 4 lub Xboksa One, będą mogły w przyszłości za darmo zaktualizować grę, aby działała na PlayStation 5 oraz Xboksie Series X. Pozwoli to wykorzystać potencjał wydajności nowych urządzeń.

Wersje na PS4 i Xboksa One będą jednak działać na nowych konsolach już w dniu zakupu PS5 czy Xboksa Series X. Późniejsza aktualizacja pozwoli tylko zwiększyć jakość rozgrywki, dzięki wykorzystaniu nowych podzespołów.

Premiera Cyberpunka 2077 została niedawno ponownie przeniesiona. Obecnie spodziewamy się wprowadzenia gry na rynek we wrześniu bieżącego roku. Data została zmieniona z uwagi na trwające w USA protesty. Twórcy chcą zaprezentować grę w korzystniejszych okolicznościach.

d1hfm3a

Podziel się opinią

Share
d1hfm3a
d1hfm3a
Więcej tematów