Trwa ładowanie...

Cyberpunk 2077 z nowymi grafikami. Powitajmy żeńską postać V

Do tej pory większość grafik wykorzystywanych przy promocji Cyberpunka 2077 od CD Projekt RED związanych było z męskim protagonistą. Warszawskie studio pochwaliło się nową koncepcją przedstawiającą V jako kobietę.

Cyberpunk 2077 z nowymi grafikami. Powitajmy żeńską postać VŹródło: Materiały prasowe
d3ocqo2
d3ocqo2

W samych filmach z rozgrywki dostaliśmy już też głównego bohatera sterowanego przez gracza jako kobietę, nie tylko mężczyznę ,ale na grafikach promocyjnych brylował męski bohater. Zapewne z racji dnia kobiet, CD Projekt RED zdecydował się zmienić taki stan rzeczy. Ciekawe tylko, czy warianty postaci będą się teraz przewijać w miarę po równo w komunikacji marketingowej twórców Wiedźmina.

Grając w Cyberpunka 2077 będziemy mogli wybrać płeć bohatera i wpływać na jego wygląd. To nie produkcja pokroju Wiedźmina 3, gdzie mimo pewnych personalizacji, bohater i jego do pewnego stopnia wygląd, był z góry określony.

Dwie wersje okładki Cyberpunka 2077

Poza tym okładka fizycznego wydania gry również będzie dostępna w żeńskiej i męskiej wersji. Chociaż nie chodzi o dwie pule pudełek, a możliwość odwracania okładki, co potwierdził oficjalny profil Cyberpunka 2077 na Twitterze. Warto nadmienić, że przy okazji ikona profilu zmieniła się i współgra z grafiką promocyjną prezentującą kobiecą V.

Cyberpunk 2077 wyjdzie na komputerach (Steam, GOG i Epic Games Store) oraz konsolach obecnej generacji (PS4 i Xbox One) jesienią tego roku. Premiera przewidziana jest na 17 września 2020 roku, choć początkowy termin zakładał kwiecień. W dodatku, będzie można w niego zagrać dzięki usłudze GeForce Now czy Google Stadia.

d3ocqo2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ocqo2
Więcej tematów