Trwa ładowanie...

"Cyberpunk 2077": według prezesa, pozostała tak zwana "wykończeniówka"

Ważne wieści z obozu CD Projekt RED. Chociaż nie jest już znana data premiery, "Cyberpunk 2077" znajduje się na stosunkowo zaawansowanym etapie rozwoju. Co potwierdził dyrektor generalny studia.

"Cyberpunk 2077": według prezesa, pozostała tak zwana "wykończeniówka"Źródło: Materiały prasowe
d1ceujo
d1ceujo

Jak podaje serwis Gram.pl Adam Kiciński z CD Projekt RED potwierdził, że gra jest grywalna od początku do końca w trakcie spotkania z inwestorami firmy. Na chwilę obecną trwają pracę "dopieszczające" świat przedstawiony, czyli miasto Night City.

- Wypełniamy świat, dopracowujemy szereg elementów i to jest bardzo dużo ciężkiej pracy twórców. Natomiast mogę powiedzieć, że prace toczą się wartko i zgodnie z planem. Oczywiście przed nami superważny okres wygładzania gry – mówił Kiciński, cytowany przez serwis. - Chcemy wydać bardzo dopracowaną produkcję, a dopiero, jak będzie skończona, to możemy się zabrać za usuwanie wszelkich mniejszych i większych błędów. To dopiero przed nami, na co rezerwujemy sobie trochę czasu – podkreślił.

W kuluarach mówi się, że "Cyberpunk 2077" okaże się w okolicach 2020 roku, a deweloperzy celują w konsole, będące następczyniami obecnej generacji urządzeń, czyli nienazwanej następczyni Xbox One oraz PlayStation 5. Godzinny gameplay jest od września dostępny w sieci, wiemy więc czego możemy się spodziewać. Miejmy nadzieję, że CD Projekt RED określi się z datą premiery prędzej, niż później.

d1ceujo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ceujo
Więcej tematów