WP

"Cyberpunk 2077": według prezesa, pozostała tak zwana "wykończeniówka"

Ważne wieści z obozu CD Projekt RED. Chociaż nie jest już znana data premiery, "Cyberpunk 2077" znajduje się na stosunkowo zaawansowanym etapie rozwoju. Co potwierdził dyrektor generalny studia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Cyberpunk 2077": CD Projekt RED zdradza kolejne rzeczy
"Cyberpunk 2077": CD Projekt RED zdradza kolejne rzeczy (Materiały prasowe)
WP

Jak podaje serwis Gram.pl Adam Kiciński z CD Projekt RED potwierdził, że gra jest grywalna od początku do końca w trakcie spotkania z inwestorami firmy. Na chwilę obecną trwają pracę "dopieszczające" świat przedstawiony, czyli miasto Night City.

- Wypełniamy świat, dopracowujemy szereg elementów i to jest bardzo dużo ciężkiej pracy twórców. Natomiast mogę powiedzieć, że prace toczą się wartko i zgodnie z planem. Oczywiście przed nami superważny okres wygładzania gry – mówił Kiciński, cytowany przez serwis. - Chcemy wydać bardzo dopracowaną produkcję, a dopiero, jak będzie skończona, to możemy się zabrać za usuwanie wszelkich mniejszych i większych błędów. To dopiero przed nami, na co rezerwujemy sobie trochę czasu – podkreślił.

Zobacz Też: Tak ma wyglądać "Cyberpunk 2077"

WP

W kuluarach mówi się, że "Cyberpunk 2077" okaże się w okolicach 2020 roku, a deweloperzy celują w konsole, będące następczyniami obecnej generacji urządzeń, czyli nienazwanej następczyni Xbox One oraz PlayStation 5. Godzinny gameplay jest od września dostępny w sieci, wiemy więc czego możemy się spodziewać. Miejmy nadzieję, że CD Projekt RED określi się z datą premiery prędzej, niż później.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP