Trwa ładowanie...
d2ydvlt

Cyberpunk 2077. Twórcy rzucili nowe screeny na osłodę czekania

Nie w kwietniu, a dopiero we wrześniu - premiera "Cyberpunk 2077" została przesunięta. CD Projekt RED wrzucił do sieci paczkę nowych obrazków, żeby pokazać, że jest na co czekać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cyberpunk 2077 - premiera jednak dopiero we wrześniu
Cyberpunk 2077 - premiera jednak dopiero we wrześniu (Youtube.com)
d2ydvlt

Opóźnienie premiery "Cyberpunk 2077" z jednej strony smuci, bo gra zapowiada się świetnie, a będziemy musieli czekać kolejne miesiące. Z drugiej - lepiej dostać dopracowaną produkcję niż denerwować się na głupie błędy. Patrząc po reakcjach fani ruch CD Projekt RED rozumieją. A twórcy żeby pocieszyć zasmuconych, wrzucili do sieci nowe zdjęcia z gry.

Chociaż trzeba przyznać, że brakuje tutaj nieco cyberpunkowej atmosfery. Jest bardzo... typowo. Owszem, czuć napięcie. Spójrzcie na to superszybkie auto stojące na mrocznym parkingu, gdzie schronienie znaleźli albo bezdomni, albo zbiry. Widzimy też jakiś szemrany bazar. Aż chciałoby się przejść pomiędzy straganami i posłuchać, co mówią sprzedawcy i klienci.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Zobacz też: Abonament RTV do likwidacji? Rząd nie ma takich planów, ale są też dobre informacje

Screeny z ulic, choć nieco jaśniejsze, wcale nie są bardziej optymistyczne. W tle widzimy ogromny zrujnowany (lub nigdy niedokończony) wieżowiec. Podobać może się jedna z ulic, na której stoi coś w rodzaju barykady. Tylko gdybym nie wiedział, że to "Cyberpunk 2077", strzelałbym, że Techland pokazuje "Dying Light 2".

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Zaskakuje też to, że jest bardzo pusto. Może to był zamysł twórców, ale patrząc na obrazki można zrozumieć, dlaczego twórcy mówią, że "Cyberpunk 2077" wymaga jeszcze dopracowania. Porównałem nowe obrazki z wcześniejszymi i mam wrażenie, że działo się na nich więcej.

Może gdyby CD Projekt RED pokazał nowy gameplay, łatwiej byłoby nam uwierzyć w to, że mimo przesunięcia premiery z "Cyberpunk 2077" jest wszystko dobrze. Na pokaz będziemy musieli jednak poczekać. Twórcy potwierdzili, że na pewno coś zaprezentują na E3. A wcześniej? Przed kwietniem nie ma co na to liczyć.

d2ydvlt

Podziel się opinią

Share
d2ydvlt
d2ydvlt
Więcej tematów