Trwa ładowanie...

Cyberpunk 2077 będzie na E3 2020. Nowy pokaz gry nie wcześniej niż w kwietniu

Wczoraj CD Projekt RED zaskoczył wszystkich nowymi informacjami na temat najnowszej produkcji - "Cyberpunk 2077". Nie wszystkim fanów ucieszy informacja o przesunięciu premiery gry, jednak twórcy obiecują, że będą regularnie dostarczać kolejnych informacji.

Share
Cyberpunk 2077 będzie na E3 2020. Nowy pokaz gry nie wcześniej niż w kwietniuŹródło: Materiały prasowe
dwubh3z

W czwartek wieczorem dowiedzieliśmy się o tym, że premiera wyczekiwanego "Cyberpunka 2077" została przesunięta na wrzesień 2020 roku. Kilku miesięczne opóźnienie premiery ma na celu przede wszystkim dopracowanie tytułu, tak by sprostać oczekiwaniom graczy.

Twórcy obiecują jednak, że w tym czasie nie zabraknie wiadomości o postępach produkcji, a CD Projekt RED będzie obecny na wszystkich najważniejszych tegorocznych targach dla graczy:

- Nie ogłosiliśmy jeszcze pełnej strategii dotyczącej naszej obecności na E3 i innych targach. Z pewnością będziemy obecni i na gamescom i na E3, ale zbyt wcześnie na szczegóły. Tak czy inaczej, można założyć, że w większym lub mniejszym stopniu będziemy obecni na tych targach - komentuje Michał Nowakowski, członek zarządu CD Projekt podczas telekonferencji, którą firma zorganizowała wczoraj, po opublikowaniu informacji o przesunięciu premiery.

Zobacz też: PGA 2019. "Rock" o Cyberpunku 2077. "Bardzo na niego czekam"

Jak przyznaje Adam Kiciński opóźnienie premiery wynika konieczności "usunięcie pewnych usterek i doszlifowania gry". Zapewnił również, że gra jest skończona i można ją przejść, jednak nie jest to poziom, jakiego oczekują twórcy. W związku z opóźnieniem premiery padło również pytanie o to, kiedy twórcy planują kolejne pokazy gry. Na wątpliwości odpowiedział Michał Nowakowski:

dwubh3z

- Musimy opóźnić je proporcjonalnie do opóźnienia w pracach nad grą. Więc owszem, prezentacje nie odbędą się w marcu – również dlatego, że chcemy zaprezentować mediom produkt, który nas satysfakcjonuje z technicznego punktu widzenia. Można jednak oczekiwać, że prezentacje te nastąpią "wkrótce" – z pewnością przed premierą, choć nie w lutym i nie w marcu.

Podczas konferencji twórcy ujawnili również informacje o tym, że "Cyberpunk 2077 Online" będzie osobną grą oraz zapewnili, że na bieżąco będą informować fanów o postępach prac. Do wrześniowej premiery twórcy na pewno będą podgrzewać atmosferę:

- Im bliżej nowej daty premiery, tym więcej materiałów zamierzamy publikować – no, może z przerwą na lato (lipiec, sierpień), bo nie jest to najlepszy okres na newsy, ludzie zazwyczaj przebywają wówczas na wakacjach i nie śledzą mediów - komentuje Adam Kiciński.

dwubh3z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwubh3z
Więcej tematów