Trwa ładowanie...

Cyberpunk 2077 Night City Wire. Oglądaj na żywo drugi odcinek

Premiera drugiego odcinka "Night City Wire" odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 18:00. To właśnie wtedy CD Projekt RED przedstawi nam kolejną porcję nowości dotyczących Cyberpunk 2077. Poniżej link do transmisji.

Cyberpunk 2077 Night City Wire. Oglądaj na żywo drugi odcinek
d31vz4l
d31vz4l

Pierwszy odcinek Night City Wire spotkał się z pozytywnym odbiorem fanów. Po kilku tygodniach CD Projekt wraca z drugim epizodem, w którym podzieli się kolejnymi nowościami dotyczącymi Cyberpunk 2077. Czego tym razem się możemy spodziewać?

Organizatorzy zapowiedzieli trzy główne tematy dotyczące gry:

  • Opowiedzą więcej o trzech ścieżkach rozwoju bohatera (korporacyjny, uliczny, samotnik) - to jedne z najbardziej oczekiwanych informacji.
  • Pokażą w pełni system walki i opowiedzą o dostępnych broniach - to informacje równie ważne.
  • Opowiedzą o udziale szwedzkiego zespołu Refused, który stał się zespołem wewnątrz gry o nazwie Samurai.

Transmisję na żywo będzie można oglądać między innymi w serwisie YouTube.

Z dotychczasowych informacji wiemy, że V może rozpocząć swoją przygodę jako Street Kid, Nomad lub Corporate. Już 10 sierpnia o godzinie o 18 powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat poszczególnych lifepaths. - Jako Street Kid zobaczysz questy, których nie dostaniesz jako Nomada. Zależnie od klasy zmieniają się też historię różnych NPC. Z kolei w niektórych misjach znajdziesz ich odnogi dostępne dla pewnej klasy. Chcemy dać sporo powodów dla graczy, żeby ukończyli grę parę razy - mówił w rozmowie z serwisem Polygamia.pl Paweł Sasko, Lead Quest Designer.

"Cyberpunk 2077" to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów ostatnich lat. Premiera produkcji została zaplanowana na 19 listopada 2020 roku. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

d31vz4l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31vz4l
Więcej tematów