Trwa ładowanie...
d49ioes

Czego nie zobaczymy w Cyberpunk 2077? Twórcy tłumaczą

Główny bohater lub bohaterka (w zależności kogo wybierzemy) "Cyberpunk 2077" będzie posiadać szeroką paletę umiejętności. Jedną z nich miało być bieganie po ścianach. Twórcy postanowili jednak usunąć tę możliwość. Dlaczego?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 (Materiały prasowe)
d49ioes

"Cyberpunk 2077" robi piorunujące wrażenie swoim rozmachem, przepastnym miastem i wolnością, jaką oferuje graczom. Jedną z cech tej ostatniej miał być ruch postaci. Wedle zapowiedzi V, bohater lub bohaterka gry miała posiadać zdolność biegania po ścianach. Okazuje się, że mechanika została wycięta z "Cyberpunka".

Czytaj też: Grałem w Cyberpunka 2077. Wrażenia są nieziemskie - choć myślałem, że będzie jeszcze lepiej

To o tyle ciekawe, że umiejętność ta pojawiła się we fragmencie rozgrywki z 2018 r., zaprezentowanego podczas targów E3 (42 minuta i 56 sekunda filmiku).

Dlaczego mechanika zniknęła z gry? Zapytał o to dziennikarz Gamereactora.

d49ioes

Czytaj też: Grałem w "Cyberpunk 2077". Bez efektu wow, ale z dużym optymizmem

- Bieganie po ścianach usunęliśmy z powodów projektowych, ale nadal będziecie mieli dużo elastyczności w kwestii poruszania się - powiedział Max Pears, projektant poziomów w CD Projekt Red. Czyli wiadomo, że nic nie wiadomo.

Przypomnijmy, "Cyberpunk 2077" zadebiutuje 19 listopada i trafi na pecety, konsole Xbox One oraz Playstation 4. Właściciele konsol nowej generacji, czyli Xbox Series X oraz Playstation 5 mogą liczyć na bezpłatną aktualizację.

d49ioes

Podziel się opinią

Share
d49ioes
d49ioes
Więcej tematów