WP

"Cyberpunk 2077": nadchodzi transmisja. Twórcy "Wiedźmina" chcą przekazać coś ważnego

W serwisie Twitch CD Projekt RED wystartował z transmisją na żywo. Na razie nic o niej nie wiemy, ale już tysiące widzów śledzi… ciąg znaków. Czy to zapowiedź pierwszego pokazu rozgrywki z "Cyberpunk 2077".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Cyberpunk 2077"
"Cyberpunk 2077" (Materiały prasowe)
WP

W chwili pisania informacji transmisję CD Projekt RED w serwisie Twitch śledzi prawie 10 tys. ludzi. Oglądających ciągle przebywa. Na razie widoczny jest tylko tajemniczy ciąg znaków. Znając CD Projekt RED, na pewno zaszyfrowana jest w nim jakaś wiadomość. Póki co nie udało się jej jednak odczytać.

WP.PL
Podziel się

Relacja na żywo jest tajemnicza i nie wiadomo, co CD Projekt RED chce przekazać. W redakcji WP Gry stawiamy na to, że twórcy szykują się do publikacji pierwszego pokazu rozgrywki z "Cyberpunk 2077". Grę dotychczas widzieli tylko przedstawiciele mediów - my również: na E3 i niedawno na niemieckich targach Gamescom- a fani dostali jedynie widowiskowy zwiastun. Najwyższy czas pokazać "Cyberpunk 2077" w akcji wszystkim zainteresowanym.

WP

Jedno jest pewne - mamy na co czekać. Barnaba Siegel, który oglądał "Cyberpunk 2077" na żywo podczas Gamescom, nie krył zachwytu:

"Oglądałem grę przez godzinę. Wchodziłem pełen obaw, czy nowe dzieło dorośnie do famy warszawskiej firmy. Czy nowe terytorium zostanie przejęte z sukcesem. Czy nie zaczną wyłazić rażące niedoróbki albo czy Night City nie przerazi mnie swoją "skromnością". Nic z tych rzeczy. Cyberpunk 2077 szykuje się na naprawdę wielką grę, która zawstydzi konkurencję, która od lat klepie te same serie, wciskając kopiowane jak z szablonu rozwiązania".

Czytaj też: CD Projekt przejmuje Spokko. Producent Wiedźmina wchodzi w gry mobilne

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP