Trwa ładowanie...
d1daqk7

Cyberpunk 2077. Klimat gry CD Projekt RED w twoich zdjęciach na Instagramie

Jeśli już teraz chcecie się poczuć jak w Cyberpunku 2077, to możecie zafundować sobie seans filmu o podobnym klimacie, albo… Zrobić fotkę z cyberpunkowym filtrem na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cyberpunk 2077 na twoich zdjęciach w Instagramie. CD Projekt RED przygotował specjalne filtry
Cyberpunk 2077 na twoich zdjęciach w Instagramie. CD Projekt RED przygotował specjalne filtry (Materiały prasowe)
d1daqk7

Do premiery kolejnego potencjalnego hitu CD Projekt RED pozostaje coraz mniej czasu, choć to i tak prawie pół roku. Już dość długo nie mieliśmy nowych materiałów wideo takich jak trailery czy zapisy rozgrywki, ale co jakiś czas dostajemy wywiady i wypowiedzi ekipy z CD Projekt RED.

Poczuj się jak V z Cyberpunk 2077

Nową ciekawą formą promocji są filtry, które CD Projekt RED przygotował specjalnie dla aplikacji Instagram. Dzięki nim poczujemy się trochę tak jak postać ze zbliżającej się produkcji Cyberpunk 2077. Dostępne są w mobilnych wersjach programu Instagram. Należy wejść w link udostępniony we wpisie CD Projekt RED.

Jak przedstawia promocyjny materiał wideo z oficjalnego konta Cyberpunk 2077 na Twitterze, filtry Instagramowe to paczka przerabiających naszą twarz grafik. Są bardziej subtelne, takie jak lekkie wszczepy oczu i metalowe linie poprowadzone przez naszą twarz (podobnie jak ma chociażby główny bohater V w dotychczasowych materiałach promocyjnych), ale i mocno cybernetyzujące, które zamieniają pół naszej twarzy w syntetyczne metalowe elementy.

d1daqk7

Podziel się opinią

Share

d1daqk7

d1daqk7
Więcej tematów