Trwa ładowanie...

Commandos powraca po 12 latach

Niemiecka kompania Kalypso Media przyjęła prawa do serii Commandos od hiszpańskiego Pyro Studios. Oprócz Commandos kontynuacji mogą oczekiwać też inne marki poprzedniego właściciela.

Commandos powraca po 12 latachŹródło: Materiały prasowe
d2lvg0g
d2lvg0g

Kalypso Media ostatnio poinformowała o tym, że przyjęła prawa do takich tytułów, jak Commandos, Praetorians, a także Imperial Glory. Nowy właściciel zamierza odświeżyć nabyte serie, jednak na ten temat nie ma jeszcze dużo informacji. Teraz główną kwestią Kalypso Media jest porozumienie się z deweloperami, następnie zacznie się proces opracowywania nowej odsłony Commandos.

Ciekawe jest, że Ignacio Pérez, założyciel Pyro Studios, od dawna szukał partnerów, którzy mogliby przywrócić do życia Commandos. Mówi, że bardzo cieszy się z umowy z niemieckim wydawcą. Kalypso Media ma spore doświadczenie we wznawianiu nabytych marek. Tak już było z takimi tytułami, jak Sudden Strike, Patrician, Disciples i Tropico.

Czwarta odsłona Commandos zadebiutowała w 2006 roku, po tym produkcja kolejnych części została wstrzymana. Pojawiały się i znikały plotki o ukrytych pracach nad nową odsłoną, ale rzeczywistych potwierdzeń tym informacjom nie było. Teraz, gdy do dzieła przystąpiły Kalypso Media, z niecierpliwością oczekujemy zapowiedzi.

d2lvg0g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lvg0g
Więcej tematów