Trwa ładowanie...
dlwhgt9

Child of Light za darmo w Uplay i Simple Story - Alex na Steam. Kolejne sposoby na nudę w domu

Kolejne darmowe gry, które można przypisać na zawsze do swoich kont na różnych platformach gier PC. Tym razem całkiem przyjemne Child of Light na Uplay i niewielki indyk Simple Story - Alex w serwisie Steam. Pamiętajmy też, że jutro zmiana warty w Epic Games Store.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Child of Light za darmo w Uplay
Child of Light za darmo w Uplay (Ubisoft @ YouTube)
dlwhgt9

Jak można odebrać darmową kopię Child of Light na Uplay? Przede wszystkim nie mamy wiele czasu, promocja kończy się już za dwa dni. Jak można przeczytać na stronach pomocy Ubisoftu "Zdobądź darmową kopię gry (…) do 27 marca 2020 r.: odwiedzając stronę Ubisoft Store, klikając baner w Uplay, odnajdując grę w sekcji Darmowe Gry w Uplay."

Produkcja nie jest wielkim tworem, ale mniejszym projektem francuskiego Ubisoftu. Można by rzec, że podobnym do tytułów niezależnych, choć stoi za nim duży wydawca i deweloper. Rozgrywkę można opisać jako mającą miejsce w świecie fantasy dwuwymiarową grę RPG, choć z elementami znanymi z platformówek. Jeśli przechodzimy do walki, interfejs zmienia się w turowe potyczki.

dlwhgt9

Steam też ma coś do zaoferowania

Drugim, choć już zdecydowanie mniejszym, podarkiem od deweloperów, jest mała gra niezależna Simple Story - Alex ,która jest gotowa do bezpłatnego przypisania do naszego konta Steam. Wystarczy będąc zalogowanym na platformie Valve w przeglądarce WWW wejść na stronę karty produktu i dodać produkcję, lub odszukać ją w sklepie aplikacji Steam.

Simple Story - Alex jest niewielkim projektem przygodowym w konwencji graficznej jRPG (podobnie jak np. bardziej znane To The Moon). Jak głosi opis w karcie produktu Steam - "To krótka interaktywna historia o Alexie, zwykłym przegrywie. Żyje nudnym życiem pełnym alkoholu i nieszczęścia, ale głęboko w duszy zawsze chciał być bohaterem. Pewnego dnia opuszcza swój dom. Alex przypadkowo teleportuje się w do tajemniczej świątyni. Do świątyni, z której powinieneś znaleźć wyjście."

dlwhgt9

Podziel się opinią

Share

dlwhgt9

dlwhgt9
Więcej tematów