Trwa ładowanie...
d374y0o

CD Projekt RED nie będzie na PAX East 2020. Powód: koronawirus?

Strach przed koronawirusem może położyć kolejną imprezę. CD Projekt RED jest kolejną firmą, która rezygnuje z wyjazdu na PAX East 2020. Oficjalne powody są nieznane, ale przyczyna wydaje się być oczywista.
Share
Nowe materiały z Cyberpunk 2077
Nowe materiały z Cyberpunk 2077Źródło: Materiały prasowe
d374y0o

Targi PAX East 2020 mają się odbyć na przełomie lutego i marca w Bostonie. Już wiadomo, że CD Projekt RED na tej imprezie się jednak nie pojawi.

Dlaczego? Oficjalnie nie wiadomo. Możemy podejrzewać, że przyczyna to koronawirus. Polacy nie są pierwszą ekipą, która wykreśliła targi ze swojego kalendarza. Na podobny ruch zdecydowało się m.in. Sony, Capcom, Square Enix czy twórcy odpowiedzialni za "PUGB".

Podróżowanie w chwili, kiedy możliwe są nowe przypadki zachorowań w kolejnych państwach, jest bardzo ryzykowne. Dlatego nic dziwnego, że firmy wolą zadbać o zdrowie swoich pracowników.

d374y0o

Zobacz też: Wielkie wichury. Czy staną się naszą codziennością?

Przypomnijmy, że z powodu koronawirusa z Intel Extreme Masters wycofał się Intel. To nie oznacza, że katowicka impreza została odwołana - Intel pozostaje sponsorem tytularnym, ale wycofał się z działań wystawienniczych.

Z kolei wcześniej anulowane zostały targi MWC 2020 w Barcelonie poświęcone technologiom mobilnym.

d374y0o

Podziel się opinią

Share
d374y0o
d374y0o
Więcej tematów