Trwa ładowanie...

Intel Extreme Masters 2020 bez Intela. Wszystko przez koronawirusa

Na największej polskiej imprezie gamingowej Intel Extreme Masters zabraknie tytularnego Intela. Firma odwołała swoje działalności wystawiennicze ze względu na zagrożenie koronawirusem COVID-19. Jest komentarz organizatora.

Intel Extreme Masters 2020 bez Intela. Wszystko przez koronawirusaŹródło: WP.PL, fot: Bolesław Breczko
d2ko81b
d2ko81b

W 2019 roku na imprezie IEM (Intel Extreme Masters) w katowickim spodku pojawiło się w sumie 174 tysięcy odwiedzających. W tym roku na imprezie zabraknie Intela.

Wycofaliśmy się z działań wystawienniczych w ramach IEM Expo zgodnie z polityką firmy Intel w zakresie podróży. Nie dotyczy to samego turnieju, Intel pozostaje jego sponsorem tytularnym. Kontynuujemy ścisłą współpracę z organizatorem imprezy, firmą ESL, odnośnie realizacji turnieju. Intel

Koronawiurs COVID-19 zbiera żniwo nie tylko wśród ludzi. Ze względu na zagrożenie wybuchem epidemii odwoływane są kolejne imprezy masowe. Wcześniej anulowane zostały targi MWC 2020 w Barcelonie poświęcone technologiom mobilnym.

Same targi Intel Extreme Masters 2020 w Katowicach na razie mają odbyć się zgodnie z planem, o czym zapewnił organizator - ESL.

Organizator zapewnia, że wśród gości ani wśród wystawców nie ma osób za części Chin zagrożonej koronawirusem. W turnieju miała wziąć udział chińska drużyna ViCi Gaming, jednak wycofała się z powodu nieotrzymania wizy przez jednego z zawodników. Na ich miejsce wskoczyła inna azjatycka drużyna, która przechodzi kwarantannę na Ukrainie.

d2ko81b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ko81b
Więcej tematów