ycipk-2quibv

CD Projekt. Oczekiwania związane z Cyberpunk 2077 rosną. Akcje spółki z rekordowym wynikiem

Szał związany z Cyberpunk 2077 dopiero przed nami - ale nie na giełdzie. Najwyraźniej inwestorzy już nie mogą doczekać się nadchodzącej premiery. Kurs akcji osiąga rekordowe wyniki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Cyberpunk 2077" - akcje CD Projekt rosną
"Cyberpunk 2077" - akcje CD Projekt rosną (Materiały prasowe)
ycipk-2quibv

W piątek akcje spółki CD Projekt wyceniono na 232,8 zł. Tak wysokiej ceny jeszcze nie było. Rekord nie utrzymał się długo - w poniedziałkowy poranek w pewnym momencie osiągnęły 235 zł! W chwili pisania tej wiadomości kurs wynosił 233,3 zł.

Niewykluczone, że wzrost ma związek z rozpoczynającymi się targami Gamescom. Inwestorzy przeczuwają, że o polskiej produkcji będzie bardzo głośno. Gameplay ma zostać ujawniony obecnym na miejscu dziennikarzom. Ekipa WP Gry jest w Niemczech, więc jeśli CD Projekt RED pokaże coś nowego, to na pewno będziemy was o tym informować. Trudno jednak liczyć na podobną bombę, co na E3 - czyli ogłoszenie współpracy z Keanu Reevesem.

ycipk-2quibv

Inwestorzy już czują entuzjazm związany z przyszłoroczną premierą Cyberpunk 2077. Analitycy mówią o świetnej sprzedaży, więc nic dziwnego, że akcje rosną. Podobnie było przed premierą gier z serii Wiedźmin.

Nadchodzący Cyberpunk 2077 nie daje zarobić tylko na giełdzie. CD Projekt RED jest "zadowolony" z przedpremierowych zamówień "Cyberpunk 2077". Humor musi polepszać fakt, że spora część z tych zamówień realizowanych jest na gog.com. Pieniądze lecą prosto do polskiego studia.

Zobacz też: Cyberpunk 2077: Oto, czego dowiedzieliśmy się z dotychczasowych relacji

ycipk-2quibv
ycipk-2quibv
ycipk-2quibv
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2quibv