Trwa ładowanie...
d1dg6d6

"Call of Duty: Mobile". Nowe "Call of Duty" za darmo na PC

Mobilna odsłona "Call of Duty" będzie działać także na komputerach. To świetna wiadomość dla osób posiadających nieco starsze komputery lub… tych oszczędnych. W końcu "Call of Duty: Mobile" to darmowa produkcja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Call of Duty: Mobile" Battle Royale
"Call of Duty: Mobile" Battle Royale (Materiały prasowe)
d1dg6d6

"Call of Duty: Mobile" jest darmową grą na iOS i Androida. Znajdą się w niej mapy, tryby, bronie oraz postaci z całej historii marki "Call of Duty", włączając w to serie "Black Ops" oraz "Modern Warfare". Premiera już 1 października. Okazuje się, że to ważna wiadomość nie tylko dla grających na smartfonach i tabletach.

Jak informuje Gry-Online, za sprawą emulatora GameLoop, pozwalającego uruchamiać gry z Androida na PC, "Call of Duty: Mobile" będzie dostępny również na komputerach.

Co więcej, taka wersja ma współpracować z klawiaturą i myszką. Granie w "Call of Duty: Mobile" nabierze więc innego wymiaru. W takiej formie mobilne "Call of Duty" będzie przypominać części z dużych platform.

d1dg6d6

Zobacz też: Caliber. Sieciowa strzelanka od twórców "World of Tanks"

"Call of Duty: Mobile" zdetronizuje "Fortnite"?

"Call of Duty: Mobile" otrzyma nie tylko mapy i opcje znane z wcześniejszych odsłon, ale też tryb Battle Royale. W nim zmierzy się ze sobą do 100 grających. Znana seria, możliwość gry za darmo na telefonach i pecetach, niezła grafika - czy to oznacza, że twórcy "Fortnite" nie mogą spać spokojnie?

d1dg6d6

Niekoniecznie. Zapewne pociesza ich przykład "Apex: Legends". Na początku wielu rzuciło się na strzelankę od EA, ale z czasem popularność zaczęła słabność. "Fortnite" ma olbrzymią przewagę nad konkurencją - to gra dla młodych, pozbawiona bardziej dosłownej przemocy.

Na ten istotny fakt w rozmowie z WP Gry zwracał uwagę Tyler "Ninja" Blevins, najpopularniejszy na świecie streamer:

Layer 1

Przede wszystkim w "Apex Legends" jest więcej przemocy. Np. mój manager nie chce, żeby jego syn oglądał jak gram w "Apex". Przez te niuanse pozycja "Fortnite" nie jest zagrożona.

Tyler "Ninja" Blevins

Te słowa pasować będą też do "Call of Duty: Mobile". Choć "Fortnite" jest niezagrożony, to i tak "Call of Duty: Mobile" ma olbrzymie szanse na sukces.

d1dg6d6

Podziel się opinią

Share

d1dg6d6

d1dg6d6