Qaqwqwrqw

"Borderlands 3". Pięć lat czekania. Teraz zanosi się na zapowiedź

Wygląda na to, że znowu powrócimy na pustkowia. Już niedługo powinno dojść do zapowiedzi "Borderlands 3". Komiksowe połączenie strzelanki z grą RPG powróci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jest szansa na zapowiedź "Borderlands 3"
Jest szansa na zapowiedź "Borderlands 3" (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

"Borderlands" to jedna z tych gier, która się nie zestarzała. Mimo że od premiery minęło już trochę czasu - jedynka wyszła w 2009 roku! Choć strzelanie i zbieranie przedmiotów w postapokaliptycznym świecie z komiksową grafiką może bawić nadal, to w końcu zobaczylibyśmy nową część "Borderlands".

"Borderlands 3": zapowiedź na PAX East

I być może w końcu się doczekamy. Na twitterowym profilu studia Gearbox, autorów serii "Borderlands", zamieszczono grafikę wyglądającą jak obrazek z "Borderlands". Na znaku drogowym widzimy datę - 28 marca. To nawiązanie do zbliżającej się imprezy PAX East.

Qaqwqwrqw

Ekipa Gearbox już wcześniej zapowiedziała, że na PAX East opowie o nowych projektach. Wprawdzie "Borderlands 3" wydaje się najpewniejszym typem, bo na nową odsłonę czekamy już przeszło pięć lat, to w grę wchodzi jeszcze jedna opcja.

Jeśli nie "Borderlands 3", to "Borderlands: Game of the Year Edition"?

Ostatnio plotkuje się też o odświeżeniu pierwszej części "Borderlands", która miałaby trafić na PlayStation 4 i Xboksa One. Na tych platformach możemy zagrać w "Borderlands 2" i "Borderlands: The Pre-Sequel" w ramach "Borderlands: The Handsome Collection". W zestawie zabrakło jednak pierwszej części. A ostatnie plotki sugerowały, że Gearbox również nad jej odświeżeniem pracuje.

Qaqwqwrqw

"Borderlands: Game of the Year Edition" niekoniecznie musi przeszkadzać zapowiedzi "Borderlands 3". Wręcz przeciwnie, wszystko do siebie pasuje. Jedynka może być dobrym wstępem dla wielu, którzy nie mieli jeszcze z serią do czynienia. "Borderlands: Game of the Year Edition" na kilka miesięcy przed premierą "Borderlands 3"? Taki scenariusz by mnie nie zdziwił.

Polub WP Gry
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw